www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Обличчя пробації
Версія для друку Написати листа

Рік тому підписано Меморандум про дію дистанційного пункту доступу до безоплатної юридичної допомоги при Криничанському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області. Роботу пункту забезпечує начальник Криничанського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Надія Федориненко. За рік надано безкоштовно юридичну допомогу майже всім суб’єктам пробації, які перебувають на обліку Криничанського районного сектору. Вислухала Надія усіх, хто звернувся до неї з різними юридичними проблемами.
За ціль собі ставить сприяти забезпеченню додержання поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенню. Надія говорить: «Не завжди громадяни вірять, що їм зможуть надати допомогу безкоштовно, вирішити їхні проблеми, тому намагаюся обговорити всі аспекти, розповісти всю юридичну інформацію, навести приклади із життя. І потім громадяни починають розповідати свою проблему». Надія сміється: «Інколи не вистачає із собою роздаткового матеріалу, так як кожен прохає надати той чи інший буклет, тому зараз беру із собою достатньо буклетів!!!»
Начальник Криничанського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Надія Федориненко щомісяця першого вівторка проводить також з працівниками Криничанського районного сектору бесіду з питань реалізації і захисту прав людини, обговорює основні законодавчі акти, розповідає зміни. Надія Федориненко якісно та розширено надає відповіді на всі питання, тому вносить великий вклад у розбудову пробації.


Наталія Крюкова,
Криничанський районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській областіВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор