www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Привітали державних службовців з професійним святом
Версія для друку Написати листа

З нагоди професійного свята – Дня державної служби з привітальним словом до державних службовців Криничанської райдержадміністрації та її структурних підрозділів звернувся голова райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, який подякував за сумлінне служіння державі та народу України.

Державна служба – відповідальна та почесна місія, яка спрямована на підвищення благополуччя своїх земляків, розбудову успішної держави, зміцнення її іміджу в Європі та світі.
Завдяки знанням та професіоналізму державних службовців втілюються в життя соціально важливі проекти та програми, що сприяють розв’язанню повсякденних проблем жителів.
З привітальним словом до державних службовців Криничанської райдержадміністрації звернувся голова райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, який підкреслив, що працювати в органах державної влади, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальною справою, і в центрі уваги державних службовців завжди є турбота про людей, необхідність служити своїм землякам, покращувати їх добробут, умови життя та праці, а також побажав, щоб кожен день приносив державним службовцям задоволення від результатів праці, а родинне тепло та затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
До привітань долучилися також начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, голова райкому профспілки працівників державних установ, депутат районної ради Василь Іванович Миколайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Анатолійович Топа.
Всі вони дякували державним службовцям за сумлінне служіння державі та народу України, добросовісне виконання зобов'язань, взятих перед державою, високий професіоналізм у роботі та зичили щоб плідна праця наших державних службовців була запорукою щасливого майбутнього рідного краю!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор