www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Учні Криничанської дитячої музичної школи взяли участь у конкурсах «Музичні візерунки» та «Музичний калейдоскоп» на базі Кам’янського державного музичного коледжу, де гідно представили Криничанський район
Версія для друку Написати листа

Нещодавно на базі Кам’янського державного музичного коледжу пройшли дитячі конкурси «Музичні візерунки» та «Музичний калейдоскоп».
Мета конкурсів: залучення талановитих дітей Дніпропетровщини до вдосконалення своєї майстерності. Учні Криничанської дитячої музичної школи також взяли участь у конкурсах та гідно представили Криничанський район.
В регіональному конкурсі «Музичні візерунки» друге місце в другій категорії зайняла Дробна Даша, учениця 5 класу Криничанської дитячої музичної школи по класу бандури.

Баганця Всеволода, учня 1 класу бандури (викладач Дзюба Алла Олександрівна) нагороджено грамотою за участь у конкурсі.
В регіональному конкурсі «Музичний калейдоскоп» грамотою за участь нагороджена Каменчук Софія, учениця 2 класу фортепіано (викладач Гуріна Інна Геннадіївна).
Ми горді за наше підростаюче покоління, яке активно залучається до музичної творчості та гідно представляє район в музичних конкурсах.

Н.Г.Сольона,
директор комунального закладу
культури Криничанської районної ради
«Криничанська дитяча музична школа»

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор