www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Юний боксер Ілля Грицай з смт Кринички – переможець зонального чемпіонату з боксу у м. Кам’янське серед кращих боксерів 2003-2004 р.н. у ваговій категорії до 48 кг з Дніпропетровської, Черкаської та Кропивницької областей
Версія для друку Написати листа

20 березня 2017 року в стінах Криничанської СЗШ №2 відбулася урочиста лінійка, де гості школи, вчителі та учні привітали з блискавичною перемогою юного боксера Іллю Грицая з смт Кринички – переможця зонального чемпіонату з боксу у м. Кам’янське серед кращих боксерів 2003-2004 р.н. у ваговій категорії до 48 кг з Дніпропетровської, Черкаської та Кропивницької областей.
Це гордість для боксерського клубу, для школи і для Криничанського району в цілому.
Боксерський клуб «Ринг» в с. Українка, в якому тренується Ілля, постійно приносить добру славу Криничанському району, бо вже відомий на теренах України та Європи.
Ілля Грицай займається в цьому клубі впродовж трьох років і має значні досягнення та численні нагороди.
Він - неодноразовий чемпіон Дніпропетровської області і двічі брав участь у боксерському чемпіонаті України, де став срібним призером.
Крім того, перемагав у різноманітних турнірах на честь пам’яті учасників АТО та подвигів воїнів-афганців.
З 24 по 30 квітня поточного року Ілля братиме участь у Всеукраїнському чемпіонаті з боксу, що проходитиме у м. Надвірна Івано-Франківської області, де буде здійснено відбір на Європейський чемпіонат, що планується провести в одній з країн: Чехія, Словаччина або Угорщина.
Участь в урочистій лінійці в Криничанській СЗШ №2 взяли: перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко, голови Криничанської та Аульської об’єднаних територіальних громад Ігор Федорович Лісовий та Ігор Миколайович Драка, радник голови райдержадміністрації Олександр Володимирович Корень, депутат районної ради, начальник штабу Криничанського козацького полку, полковник козацтва Віктор Іванович Мирошниченко, голова районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» Сергій Васильович Іщенко.
Олег Петрович Карнацький вручив Іллі Грицаю Подяку від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча та передав його особисті вітання юному чемпіону з побажаннями подальших впевнених перемог та високих досягнень у боксерській кар’єрі.
Дійсно, одним з пріоритетних напрямків діяльності керівника районної виконавчої влади є підтримка розвитку спорту в районі, зокрема, дитячого. Він по-справжньому переймається успіхами та досягненнями вихованців клубу «Ринг» та забезпечує всіляку підтримку цього виду спорту, яким юні боксери вже прославляють Криничанський район.
Долучилися до привітань юнака Ганна Вікторівна Манко, Олександр Володимирович Корень, Віктор Іванович Мирошниченко і, звичайно ж, директор школи Тетяна Вікторівна Сербін. Отримав хлопець цього дня і грошові премії, і солодощі.
Всі гості заходу щиро дякували батькам Іллі - Сергію Юрійовичу та Марині Віталіївні за зразкове виховання сина, ім’я якого вже потрапило до літопису спортивної слави Криничанщини.
Подяками голови райдержадміністрації були нагороджені на лінійці також голова Аульської об’єднаної територіальної громади Ігор Миколайович Драка та депутат районної ради, начальник штабу Криничанського козацького полку, полковник козацтва Віктор Іванович Мирошниченко та директор Криничанської СЗШ №2 Тетяна Вікторівна Сербін за вагомий особистий внесок у справу розвитку боксу, підтримку починань ентузіастів даної справи, пропаганду здорового способу життя серед підростаючого покоління.
Педагоги та учні Криничанської СЗШ №2 гордяться своїм юним боксером.
Ілля Грицай - насправді сильний, спритний і вольовий юнак.
А бокс – справа мужніх і стійких. Тож нехай незрадлива любов до улюбленого заняття супроводжує його все життя та приносить задоволення!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор