Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua
05 грудня 2018 року у відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Ка'янського міського центру зайнятості відбувся профінформаційний захід “Презентація навчального закладу” в рамках проекту «Професія поряд», в якому взяли участь учні 10-11 класів КЗ "Криничанської СЗШ I-III ступенів №1" Криничанської ОТГ та Дніпровське вище професійне училище будівництва з м. Дніпро, що було на зв'язку з ЦЗ за допомогою Skype. Дана форма спілкування вже не вперше використовується центром зайнятості та дозволяє учням, що мешкають у віддалених районах, наживо задати нагальні питання представникам навчальних закладів, і що не менш важливо - суттєво заощаджує і час школярів, і гроші батьків майбутніх абітурієнтів.
Спочатку слухачі нашого заходу мали змогу прослухати інформацію щодо даного навчального закладу, про навчальний процес у ньому, побачити навчальні аудиторії закладу, поспілкуватися з представником училища та з учнями, а також поставити питання, на які відразу можна отримати й відповіді.
Найкращі учні ДВПУБ розповіли про досить цікаве навчання в закладі, показали цікаві майстер-класи.
Директор навчального закладу Валентина Яблонська повідала слухачам Skype-зустрічі, що Дніпровське вище професійне училище будівництва здійснює навчання за професіями:
На базі 9 класів (термін навчання 3 роки): кухар, кондитер, офіціант; столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр, електрогазозварник, арматурник; електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, штукатур, маляр, монтажник гіпсокартонних конструкцій, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, монтажник гіпсокартонних конструкцій, муляр (каменщик), монтажник систем утеплення будівель.
На базі 11 класів (термін навчання 1-2 роки): штукатур, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, слюсар із складання металевих конструкцій, монтажник систем утеплення будівель, муляр (каменщик), штукатур, маляр, муляр, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник, муляр (каменщик), монтажник систем утеплення будівель, оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (за контрактом), слюсар з ремонту автомобілів.
Також представник згадала за стипендію, можливості працевлаштування після навчання, умови вступу в навчальний заклад та запросила учнів 10-11 класів на дні відкритих дверей навчального закладу та запропонувала дітям переглянути офіційний сайт Дніпровського вищого професійного училища будівництва.
Використання он-лайн можливостей стирає всі перепони на шляху учнів випускних класів до нових знань та формують серед учнівської молоді усвідомлений підхід до вибору навчального закладу і, відповідно, майбутньої професії.
Учні подякували організаторам заходу - як представникам училища, так і фахівцям з профорієнтації за цікаву та досить пізнавальну зустріч.

Ю.А. Коршунова,
провідний фахівець з профорієнтації сектору активної
підтримки безробітних відділу надання соціальних
послуг в Криничанському районі
Кам'янського міського центру зайнятості