www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині відбувся шаховий турнір, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва
Версія для друку Написати листа

Шахи - це складна гра, інтелектуальний вид спорту. Шахові турніри проводяться серед представників різних поколінь, в різних країнах та на різних континентах. Традиційними вони є і на Криничанщині.
У свій час впродовж півтори десятиліття районний шаховий клуб очолював Федір Ісаакович Шкода.
В діяльність даного клубу вагому сторінку вписали кандидати в майстри спорту Василь Митрофанович Максименко, Юрій Васильович Скрипкевич, Євгеній К. Горшков, Тетяна Олександрівна Ворошило, першорозрядник Георгій Петрович Андрійченко, які постійно займали призові місця в районних та обласних турнірах.
Відомі й інші імена фанатів даної гри серед старшого покоління району, це: Володимир Філімонович Зайцев, Микола Андрійович Швидкий, Микола Іванович Трофимюк, Віктор Васильович Кристалевський.
У 1987 році шахісти Криничанщини Євгеній К. Горшков, Юрій Васильович Скрипкевич та Василь Митрофанович Максименко стали чемпіонами обласної першості.
Нещодавно в шаховому клубі смт Божедарівка відбувся турнір, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва, у якому взяли участь представники двох ОТГ – Криничанської та Божедарівської: мірялися силами по чотири представники з кожної команди.
Учасників змагань привітали та побажали захоплюючої гри Божедарівський селищний голова Володимир Іванович Дерко, начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, який передав вітання від отамана даного полку, генерала козацтва Анатолія Івановича Тіткіна, а також долучився до привітань ветеран спорту з Божедарівки Микола Петрович Мельник.
Присутні пом’янули хвилиною мовчання шахістів Криничанщини, яких уже немає серед нас.
У тривалій і наполегливій боротьбі в пошуках кращої комбінації першість здобув самий старший учасник турніру – 80-річний Леонід Іванович Антонов з Божедарівки. Друге місце посів Максим Миколайович Падалко теж з Божедарівки, а третя сходинка дісталася Валентину Григоровичу Охріменку з Криничок.
Криничанський козацький полк відзначив переможців турніру грамотами та грошовими преміями, а Божедарівський селищний голова Володимир Іванович Дерко нагородив грошовою премією місцеву команду-переможця.
Даний турнір залишить добрі згадки у любителів шахових баталій з Криничанської та Божедарівської ОТГ та слугуватиме імпульсом до нових цікавих зустрічей.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор