www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч провів робочу нараду з питань реалізації Урядової програми «Доступні ліки»
Версія для друку Написати листа

31.01.2019 року в Криничанській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча та за участю заступника голови райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець з керівником комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяною Іванівною Здохленко проведено робочу нараду з питань реалізації Урядової програми «Доступні ліки».
В рамках даної Урядової програми виділено достатньо коштів – 106 тис. грн. на І квартал 2019 року на відшкодування вартості лікарських засобів.
Сімейними лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» виписуються рецепти пацієнтам на отримання ліків від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
На даний час проблемою в районі залишається наявність аптечних пунктів, які працюють у програмі «Доступні ліки» та розташовані на території сільських рад. З пропозицією щодо покращення даного питання Криничанська райдержадміністрація звернулася до департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної ради та ОКП «Фармація».
На нараді голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч дав доручення керівнику КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяні Іванівні Здохленко тримати на постійному контролі питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки» в районі.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор