www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча за 2018 рік
Версія для друку Написати листа

18 лютого 2019 року в Криничанській райдержадміністрації відбулося оголошення публічного звіту голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча за 2018 рік.
Участь у даному заході взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, підприємств, установ та організацій району, сільські та селищні голови, керівники депутатських фракцій та голови постійних комісій районної ради, представники громадських організацій.
Голова райдержадміністрації зробив глибокий аналіз власної діяльності
та роботи посадових осіб райдержадміністрації у 2018 році, дав перелік заходів, які вживалися для забезпечення дієвого та результативного функціонування структурних підрозділів органу районної виконавчої влади, тісної співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими формуваннями, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, суб’єктами господарської діяльності, що беруть безпосередню участь у процесах втілення в життя вимог сьогодення.
Було зазначено, що значна увага в районі приділяється розвитку аграрного сектору економіки, середнього та малого бізнесу, стабільній роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, підтримці сімей, дітей та молоді, розвитку сімейних форм виховання, туризму, фізкультури та спорту.
В центрі уваги райдержадміністрації завжди пільгові категорії населення, питання розвитку соціальної сфери, підтримка захисників України, і належна реалізація всіх цих проектів забезпечується завдяки розумінню та підтримці Дніпропетровської обласної державної адміністрації, її голови Валентина Михайловича Резніченка і першого заступника Олега Миколайовича Кужмана та Дніпропетровської обласної ради, її голови Гліба Олександровича Пригунова.
Йшлося у публічному звіті про підтримку реалізації програм місцевого самоврядування. Підкреслювалося, що в роботі з місцевим самоврядуванням протягом звітного періоду відчутною була підтримка депутатського корпусу всіх рівнів.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч підкреслив, що заплановані на 2018 рік заходи реалізовано. Тож подякував всьому активу району за проведену роботу, за сумлінне, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, за вболівання за добробут своїх земляків.
На завершення публічного звіту головою райдержадміністрації Олегом Васильовичем Гапічем було зазначено, що відвертість та конструктивний підхід до вирішення актуальних питань життєдіяльності територіальних громад повинні грунтуватись на баченні перспектив розвитку району, яка є запорукою співпраці усіх його ланок та подальшої розбудови суспільних і соціально-економічних відносин у всіх населених пунктах району.
Кожний учасник заходу, де було заслухано публічний звіт голови райдержадміністрації за 2018 рік, залишав зал з твердим переконанням, що успішне втілення всіх намічених планів та розв’язання актуальних проблем Криничанщини можливе лише об’єднаними зусиллями усіх гілок та рівнів виконавчої та законодавчої влади, органів місцевого самоврядування, промислових та сільськогосподарських підприємств, громадськості та кожного мешканця зокрема.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор