www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації привітали жінок-керівників районних установ, депутатів районної ради, сільських голів та жінок-держслужбовців з міжнародним жіночим Днем 8 Березня
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди міжнародного жіночого Дня 8 Березня, де жінкам-керівникам районних установ, депутатам районної ради, сільським головам та жінкам-державним службовцям були адресовані теплі і щирі вітання зі святом.
Вони прозвучали з уст голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького та керівника апарату райдержадміністрації Анатолія Анатолійовича Топи, які подякували кожній з присутніх за жіночність, теплоту, терплячість, надзвичайно сумлінне та відповідальне ставлення до роботи, за те, що створюють у своїх колективах атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії.
У виступах посадовців відзначалося, що жінки беруть активну участь у всіх сферах суспільно-політичного життя району, вносять вагомий вклад в соціально-економічний розвиток Криничанщини.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч передав присутнім вітання від голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Михайловича Резніченка, голови обласної ради Гліба Олександровича Пригунова та депутата обласної ради від БПП «Солідарність» Сергія Васильовича Кисіля з побажаннями щасливої жіночої долі, надійного чоловічого крила, щоб доброта, ніжність, жіночність завжди сповнювали серця ближніх радістю і любов’ю, були запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань.
Керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Анатолійович Топа зачитав привітання першого заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олега Миколайовича Кужмана, який зичить представницям прекрасної половини людства бути щасливими долею своїх дітей та рідних, відчувати щодня надійне чоловіче плече і підтримку, щоб вічною була материнська любов, краса і чарівність, щоб щире кохання зігрівало і оберігало кожну і весна дарувала світлу надію та посмішки.
Долучилися до привітань жіноцтва на урочистому зібранні в залі райдержадміністрації і аматори сцени районного Будинку культури та представники юного покоління – талановиті діти, майбутнє Криничанщини.
Слово-відповідь із вдячністю за величезну увагу та повагу до жінок – активних членів суспільства тримала голова Криничанського районного суду Вікторія Володимирівна Лісняк.
Завдяки таланту, працьовитості та енергії жіноцтва Криничанський район з кожним роком стає ще гарнішим, а жінки є символом усього найкращого в житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла, додають чоловікам нових сил, допомагають стати більш впевненими у собі.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор