www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Проект, який об’єднав усіх
Версія для друку Написати листа

Фраза «а ми на морі» була б доречною, але не точною в уявленні того, що повинні люди робити на морі і в дійсності відбувалося минулого тижня в пансіонаті «Арабатська стрілка». «Десант» Криничанського району на чолі з головою районної ради Наталею Кобзар кожен день зустрічав і проводжав наполегливою працею. А море, запитаєте Ви? Воно було поруч, але нашим працьовитим землякам було не до нього.
Протягом минулого тижня було пофарбовано стелю, підлогу, двері, із зовнішньої сторони будиночки; замінено і підключено комунікації по водопостачанню; відремонтовано і частково замінено електропроводку; переобладнано і відремонтовано душ, встановлено лічильники на воду і світло; проведено ремонт кухні. Також придбано три холодильники, електроплити, мультіварку, нові світильники. Завдяки Інні Снітенко (с.Світлогірське) частково вирішено питання з постільною білизною. Зроблено переобладнання кімнат, переклеєно шпалери.
Команда, яка все це втілювала в життя: Наталя Кобзар, Катерина Бачой, Ірина Балог-Голікова, Роман Блінда, мати загиблого воїна АТО Олена Ковальчук, учасники АТО: Андрій Архіпцев, Олексій Бутков, Сергій Кузьменко. Нам було дуже приємно бачити, як міняється на наших очах база відпочинку. Кращі умови проживання, комфорт, затишок – саме на це і заслуговують наші захисники, члени їх родин і всі ми.
Уже замовлено меблі, декорування кімнат.
На слідуючому тижні планується декорування кімнат, будиночку, облаштування пісочниці, гойдалки, зони барбекю та по можливості покращити комфорт санвузлів.
Але все це було б неможливим без спонсорів.
Тарас Мацюк, голова проводу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» узяв на себе фінансові зобов’язання по придбанню меблів (ліжок на 34 особи), які вже замовлено і будуть доставлені на базу найближчими днями. Коваль Юрій придбав три холодильники. Частково допоміг з фарбою підприємець з міста Дніпро Дзюз Микола.
Так, Грушка Олександр надав 15 тис. грн., Драгота Анатолій- 2 тис. грн., Дробний Володимир – 1 тис. грн., Кисіль Сергій – 26 тис. грн., Криворучко Віталій- 20 тис. грн., Панасенко Мая Гнатівна – 2 тис. грн., Петрушевський Костянтин – 15 тис. грн., Регер Володимир – 15 тис. грн., Саранча Кирило- 10 тис. грн..
За сприяння і допомогу вдячні і народному депутату України Валентину Дідичу.
Дякуємо всім за небайдужість до спільних справ, турботу за людей. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Вашу підтримку і добрі справи. Тільки разом ми зможемо змінити на краще долю нашої держави.
Планів по поліпшенню ще є багато, тож якщо є можливість чи бажання, будь ласка, приєднуйтеся до цього проекту.
Від імені воїнів АТО, членів їх родин, членів сімей загиблих бійців АТО:

Голова ГО «Товариство ветеранів АТО Криничанщини» Архіпцев Андрій
Заступник ГО «Товариство ветеранів АТО Криничанщини» Корабель Іван
Від родин загиблих Героїв, мати загиблого героя - Олена Ковальчук
Директор благодійної організації «Спільна справа Криничанщини» Ірина Олефір
Голова Криничанської районної ради Наталя Кобзар
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор