www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

13 березня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, комплекс заходів щодо благоустрою в населених пунктах Криничанського району, стан криміногенної ситуації в районі, приведення у належний стан доріг державного та місцевого значення та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
На початку оперативної наради Олег Васильович Гапіч проінформував присутніх про приємну новину щодо досягнень секції спортивної (вільної) боротьби на базі Світлогірської СЗШ: вихованець даної секції Олег Дробний завоював перше місце на змаганнях в обласному чемпіонаті, що проходив 11 березня 2017 року у м. Кривий Ріг, а також керівник районних органів виконавчої влади підкреслив вагому роль занять фізкультурою і спортом в житті підростаючого покоління та наголосив, що є всебічна підтримка райдержадміністрації у плані активізації фізкультурного руху та всіляких починань ентузіастів спорту на Криничанщині.
Раднику голови райдержадміністрації Олександру Володимировичу Кореню дано доручення докладати максимум зусиль до вирішення питань покращення організації дозвілля учнівської молоді та активізації спортивно-масової роботи в територіальних громадах, зокрема, у навчальних закладах.
Начальнику відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Надії Іванівні Руденко було висловлено подяку за належний рівень проведення урочистого районного заходу з нагоди відзначення міжнародного жіночого Дня 8 Березня, залучення кращих талантів Криничанщини, сприяння реалізації їх дарувань та здібностей.
На оперативній нараді Олег Васильович Гапіч мав намір звернутися до районної ради стосовно вирішення окремих актуальних для району питань, але жоден представник не був присутнім, що має на меті усунення керівництва районної ради від спільної участі у розгляді проблем та перспектив соціально-економічного розвитку району.
Провідний інспектор відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Криничанської райдержадміністрації Олена Олександрівна Фролова поінформувала присутніх про комплекс районних заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів району у 2017 році в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”, згідно з чим планується рекомендувати сільським головам та головам об’єднаних громад також розробити та затвердити заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан населених пунктів. Їй дано доручення тримати на постійному контролі забезпечення організаційної роботи по проведенню систематичних заходів з благоустрою прилеглих територій в населених пунктах району та проведення поточного ремонту автомобільних доріг у 2017 році.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко поінформувала присутніх, що в усіх загальноосвітніх школах району, як і належить, триває навчально-виховний процес, навчальні заклади опалюються, гарячим харчуванням школярі забезпечені, підвіз здійснюється, найближчим часом забезпечується підготовка до районних змагань юних пожежників, юних інспекторів руху та огляду самодіяльної творчості. Їй дано доручення в подальшому тримати дані питання на контролі, щоб учні загальноосвітніх шкіл району мали належні умови для здобуття якісної освіти, а також подбати про вчасне та якісне проведення ремонтних робіт у закладах освіти у 2017 році.
Тимчасово виконуючому обов’язки начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Миколі Миколайовичу Пономаренку доручено в подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень.
Першому заступнику голови райдержадміністрації Олегу Петровичу Карнацькому дано доручення тримати на контролі забезпечення організаційних заходів щодо проведення весняного призову юнаків на строкову військову службу та служби на контрактній основі.
Заступнику голови райдержадміністрації Антоніні Іванівні Лісовець дано доручення забезпечити комплекс організаційних заходів щодо належного рівня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення 30-річчя ветеранського руху на Криничанщині та ювілейної дати створення районної організації ветеранів війни та праці, яку на даному етапі очолює Федір Пантелійович Іванов.
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Віталію Івановичу Корнієнку доручено забезпечити в районі комплекс організаційних заходів щодо недопущення крадіжок трансформаторного масла, яке є непридатним для використання автомобілями чи іншою технікою.
Начальнику Криничанського районного сектору Головного управління ДСНС України Михайлу Івановичу Тарасенку доручено забезпечити профілактично-роз’яснювальну роботу серед населенням району щодо недопущення пожеж та їх відповідних наслідків при спалюванні сміття, сухостою, минулорічного листя, гілок тощо.
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено постійно моніторити ситуацію з метою унеможливлення виникнення стихійних сміттєзвалищ на території району.
Директору районного центру зайнятості Тамарі Володимирівні Стефанюк доручено спільно із сільськими головами та головами об’єднаних громад підготувати перелік робіт, на які можна залучати безробітних громадян в плані покращення роботи по благоустрою населених пунктів.
Виконуючій обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Ользі Тарасівні Коломоєць доручено проведення заходів на звернення громадян щодо подальшого користування пасовищем для випасу худоби, яку утримують в особистих селянських господарствах мешканці с. Маломихайлівка Криничанської об’єднаної громади, та недопущення передачі землі у користування не за цільовим призначенням.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що на першому плані у кожного керівника підприємства, установи чи організації району повинні бути люди і посадовці різних служб району постійно мають дбати про задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор