www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України відбулися на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

01 жовтня 2018 року значима, актуальна, хвилююча подія відбулася в районному Будинку культури в смт Кринички - урочисті проводи призовників району до лав Української армії.
На строкову службу ідуть юнаки, яким підійшов час розпрощатися з домашніми звичками та присвятити себе служінню Батьківщині, поповнивши лави її захисників.
Служба в армії стає престижною і молоді люди, які її проходитимуть, матимуть особливу шану і повагу в суспільстві.
Україна має багаторічну історію, в яку вкарбовані бойові і трудові традиції. І коли мова йде про бойові традиції, це не означає, що треба обов’язково воювати. До бойових традицій відносяться зміцнення наших Збройних Сил, вшанування знаменних дат в їх історії, урочисті проводи юнаків на службу, а це почесно, гідно і благородно.
У найближчий час наші юнаки-призовники потраплять до військових частин, одягнуть військову форму, складуть Присягу і стануть справжніми чоловіками та виконуватимуть почесний обов’язок перед Україною.
На урочистому заході з привітальним словом до них звернулися перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, та військовий комісар районного військового комісаріату, підполковник Вадим Андрійович Коровкін, які зазначили, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловили свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану, побажали самостійності, дисциплінованості, наполегливості, успіхів у строковій службі.
Кожному призовнику було вручено подарунок з вітальною листівкою від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча.
Благочинний Криничанського району, настоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, ієрей Віталій Савко благословив новобранців на успішну службу та щасливу долю, побажав хлопцям витримки, мужності, сміливості, почуття високої відповідальності, свідомості і гордості за доручену військову справу і щоб полум’я молодих сердець та душевне багатство присвятили вони служінню державі і Українському народу.
Клятву призовника зачитав майбутній захисник України Сергій Кунаховець із с. Болтишка, а його мама Людмила Олександрівна вручила призовникам запашний коровай та побажала, щоб повернулися до рідних домівок живими і здоровими, мужніми та загартованими, щоб батьки по-справжньому гордилися своїми синами.
Силами аматорів сцени районного Будинку культури було організовано концертну програму для призовників та учасників заходу, а особливого забарвлення урочистим проводам до лав ЗСУ надали режисер та культорганізатор РБК Алла Максимівна Козленко та Світлана Іванівна Коваль.
Цього дня у райвійськкоматі відбулося засідання призовної комісії, де її голова, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький кожному призовнику вручив повістку.
Нехай успішною буде строкова служба цих молодих людей, здійснюються всі їхні мрії та побажання і гордиться ними Криничанщина!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор