www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ОЛЕГ КУЖМАН: Завдяки децентралізації Божедарівка вперше за останні півстоліття відчула себе не провінцією. Але це лише початок.
Версія для друку Написати листа

Коли заходиш до Божедарівського центру первинної медико-санітарної допомоги, таке відчуття, ніби потрапив до якоїсь столичної модернової поліклініки чи престижного приватного медичного закладу. Вражає не лише новенький ремонт давно зведеного одноповерхового приміщення і сучасна апаратура. До сімейних лікарів (а нині їх працює четверо) за постійною допомогою звертаються не лише мешканці Божедарівської ОТГ, а і мешканці Криничок, Кам’янського, і, уявіть собі, навіть Кривого Рога. Добираються сюди електропоїздами. Час, затрачений на дорогу, їх абсолютно не бентежить, важливіше інше: їм у Божедарівці повертають здоров’я.
Сьогодні пацієнти з віддалених від нас територій їдуть вже не лише лікувати свої хвороби, а і задля профілактики, - стверджує головний лікар Наталія Ісмагілова.
Сучасний медичний заклад став реальністю завдяки фінансовій підтримці Божедарівської ОТГ обласною владою.
– Надзвичайно важливо для нас було і є не лише створення нових територіальних громад, а і всебічна підтримка їх амбітних і таких необхідних для людей проектів, - говорить перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман.
Лише за останній рік за рахунок субвенцій з обласного бюджету у Божедарівці з’явився новенький ЦНАП, амбулаторія, капітально відремонтовано вулицю Кошового, шкільний автобус, автомобіль для медичного обслуговування населення. Зроблено систему опалення в Новомилорадівському і Покровському будинках культури.
Уявіть собі: вперше за останні тридцять років сільські будинки культури отримали тепло, - говорить голова Божедарівської ОТГ Володимир Дерко.
Та попереду ще багато грандіозних планів. Найперше – це ремонт Божедарівської середньої школи. У ній вже замінили вікна, використовують сонячні батареї , оновили шкільне обладнання. А далі – реконструкція.
Інвестиційну експертизу успішно пройшли проекти щодо зведення підземного переходу під залізничними коліями, водопостачання Божедарівки, Олексіївки, Вільного. І ще один будівельний майданчик з’явився у Божедарівці. Розпочато будівництво сучасної медичної амбулаторії, у якій буде житло для молодих спеціалістів. Бо капітально відремонтована діюча амбулаторія не може вмістити всіх бажаючих та повністю забезпечити медичним обслуговуванням.
Саме ці плани і обговорив на зустрічі з мешканцями Божедарівки перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман. Відверта розмова відбулася з працівниками Божедарівського елеватора, ПТУ №71, загальноосвітньої середньої школи, центру первинної медико-санітарної допомоги. Олег Кужман дав конкретні доручення відповідним управлінням та службам щодо виконання звернень мешканців Божедарівської ОТГ, які стосуються покращення соціального обслуговування , ремонту доріг, покращення рівня професійно-технічної освіти.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор