www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося практичне навчання за участю голів об’єднаних територіальних громад та сільських голів, депутатів районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району щодо отримання електронних ключів для подачі електронної декларації та практики заповнення електронних декларацій
Версія для друку Написати листа02.02.2017 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча відбулося практичне навчання за участю голів об’єднаних територіальних громад та сільських голів, депутатів районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району, де йшлося про отримання електронних ключів для подачі електронної декларації та практику заповнення електронних декларацій.
Методичні роз’яснення щодо порядку отримання електронних ключів, які є складовою процесу заповнення електронних декларацій, надав керівник центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергій Миколайович Яковлєв.
А провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації Дар’я Анатоліївна Кодінцева провела практичне навчання в on-line режимі стосовно заповнення розділів електронної декларації на офіційному веб сайті Національного агентства та надала відповіді на запитання, що виникали у запрошених.
На часі в Україні триває другий етап електронного декларування, який розпочався з 01 січня 2017 року.
Електронна декларація на відміну від паперової декларації має набагато об’ємніший зміст, з’явилися нові розділи, збільшився обсяг інформації. Суб’єкт декларування може подавати виправлену декларацію лише один раз упродовж 7 днів після подання декларації. Після цього терміну виправлення можливе лише з дозволу НАЗК упродовж 10 днів.
Відзначалося, що нововведення в державі стосовно складання електронних декларацій є одним із заходів загальнодержавної боротьби з проявами корупції, тому перед державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування стоїть завдання підійти до даного питання з особливою відповідальністю, не допустити фактів не заповнення декларацій або внесення в них недостовірних даних.
Районна державна адміністрація готова надати консультації та практичну допомогу особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування стосовно складання та подання електронних декларацій у разі виникнення питань.
На зібранні заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець поінформувала присутніх, що заклади бюджетної сфери працюють в електронній системі державних закупівель Prozorro. Діє дана система з 2016 року, і закупівлі, проведені за цей час, дали змогу зекономити в районі не одну сотню тисяч гривень бюджетних коштів, за які здійснено додаткові закупівлі.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор