www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Проведення профілактичної роботи із суб’єктами пробації
Версія для друку Написати листа

В умовах всеукраїнського карантину працівниками Криничанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області проводяться постійні профілактичні бесіди із засудженими інформаційного характеру про наслідки притягнення до адміністративної відповідальності, про нові правила поведінки у громадських місцях, про введені Урядом карантинні обмеження й відповідальність за їх порушення.
Не всі суб’єкти пробації, які перебувають на обліку мають можливість придбати необхідні зараз засоби індивідуального захисту – маски та рукавички. Та й самі працівники Криничанського районного сектору працюють в умовах підвищеного ризику, так як щодня спілкуються з різними категоріями населення, які вільно рухаються в своєму селищі чи селі. Тому працівники Криничанського районного сектору пропонують суб’єктам пробації засоби індивідуального захисту, а саме: маски, які отримали за сприянням Криничанської селищної ради.
Під час проведення індивідуально-виховної роботи із суб’єктами пробації наголошується про переваги офіційного працевлаштування, тому працівники пробації пропонують ознайомитися з актуальними вакансіями.

Наталія Крюкова,
Криничанський районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській областіВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор