www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Підійшла до кінця зміна в пришкільному оздоровчому таборі “Сонечко” Биківського НВК Криничанського району
Версія для друку Написати листа

Ось і підійшла до кінця зміна в пришкільному оздоровчому таборі “Сонечко” Биківського НВК. Промайнули дні, сповнені незабутніх вражень.
З кожним роком табір набуває все більшої популярності, діти із задоволенням відвідували його . А вихователі (вчителі НВК) Шевченко Н.І., Міськів Г.З., Сакалош Л.О., Мартинюк Л.В., Гриняк А.С., Чайка О.О., Гаврилюк Н.М., Мамалига В.О., Якимащенко Д.А. зробили все, щоб дозвілля дітей було цікавим і змістовним.
Різноманітні конкурси, оригінальні тематичні дискотеки (“Бал танцюючих привидів”, “Піратська вечірка” та інше), пошуки скарбу та цукрового дерева, спортивні естафети, “Інтерактивний кінозал” - все було спрямовано на формування у дітей командного духу, патріотизму, згуртованості, взаємодопомоги.
Велика увага приділялася дням англійської мови, бо окремий час у таборі був присвячений саме їй. Цікаві вікторини,говорилки,кричалки,рухливі ігри заохочували дітей до спілкування однією з найпоширеніших мов світу.
Після насиченого відпочинку на дітей чекав смачний та корисний обід, приготовлений кухарем закладу Шумик Л.В.
Перебування в таборі допомогло дітям зміцнити здоров’я, розкрити свої таланти: танцюристи, художники, поети, вмілі організатори - все це про наших дітей.
Ми говоримо табору: «До побачення, «Сонечко», до наступного року!»

Батьківський комітет Биківського НВК
Криничанського району


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор