www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих відбулася презентація книги Юрія Валентиновича Пархоменка «Незакінчена новела»
Версія для друку Написати листа

Голова Криничанської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрій Валентинович Пархоменко вже тривалий час займається літературною творчістю. З під його пера вийшло 8 книг і остання з них – «Незакінчена новела», презентація якої відбулася 25 вересня 2018 року в Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих.
Із вступним словом до присутніх звернулася директор даної установи Тетяна Іванівна Бобошко, яка розповіла про Юрія Валентиновича Пархоменка як учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, голову Криничанської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», і, звичайно, як письменника з народу, людину, котра пише про своїх земляків – представників різних професій, людей з різними долями, характерами, поглядами на життя. Її розповідь супроводжувалася слайдами, що демонстрували життєвий і творчий шлях автора книг, його видавничу діяльність.
Всі книги Юрія Валентиновича були представлені на виставці перед учасниками зустрічі.
Автор видання розповів про свою нову книгу «Незакінчена новела», яка продовжує серію новел із людського життя, зазначив, що є в районі небайдужі люди, які посприяли у виданні не однієї з його книг. Підтвердив свій намір продовжити літературну діяльність і надалі, щоб знову і знову розкривати життєвий шлях простих людей, здебільшого ветеранів праці, трудівників села, які заслуговують на шану та повагу в суспільстві.
Перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький схвально відгукнувся про активну життєву та громадянську позицію Юрія Валентиновича, виразив щирі слова вдячності за твору працю в ім’я своїх земляків та передав вітання і Подяку від голови Криничанської райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча за організаторський підхід до вирішення питань щодо відстоювання інтересів та соціального захисту ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, активну участь у суспільно-політичному житті Криничанського району, вагомий особистий внесок у примноження
літературної спадщини рідного краю, збереження життєвої сили української мови та національної культури.
На заході були присутні друзі автора, читачі та бібліотечні працівники. Про співпрацю з письменником розповіли у своїх виступах начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, депутат районної ради Олег Миколайович Золотаревський, кореспондент районної громадсько-інформаційної газети «Нові рубежі» Олена Михайлівна Євстігнєєва.
Всі вони відзначали, що книги автора змушують людей думати, розуміти інших, вчать переборювати певні випробування долі, замислюватися над справжніми цінностями в житті, а для Юрія Валентиновича – це засіб самовдосконалення та вміння по-справжньому реалізувати себе в суспільстві.
Учасники заходу висловили сподівання, що наш земляк-письменник не зупинятиметься на досягнутому і його читацька аудиторія очікуватиме нових видань, тож побажали енергії, натхнення для подальшої літературної творчості, нових цікавих тем.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор