www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 16 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

10 грудня 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, соціальний захист пільгових категорій населення, стан призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, надання медичних послуг населенню, якість харчування школярів, попередження бездоглядності підлітків та інше.


На початку оперативної наради Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин тощо.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по завершенню бюджетного року та забезпеченню планових бюджетних показників.
Заступнику начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено тримати на постійному контролі профілактичні заходи по недопущенню вирубки лісосмуг в районі.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку дано доручення тримати на постійному контролі питання соціального захисту пільгових категорій населення, призначення субсидій домогосподарствам на житлово-комунальні послуги.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено тримати на контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків, з метою попередження дитячої бездоглядності.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано постійно проводити моніторинг стану захворювання дорослих і дітей на грип та ГРВІ, тримати на контролі подальше забезпечення організаційних заходів стосовно підписання мешканцями району декларацій із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром в рамках Національної кампанії з вибору лікаря «Лікар для кожної сім'ї», яка офіційно розпочалася з квітня 2018 року і є важливою частиною медичної реформи в Україні, а також тримати на постійному контролі питання будівництва лікарської амбулаторії в с. Адамівка.
Військовому комісару районного військового комісаріату Вадиму Андрійовичу Коровкіну рекомендовано забезпечити належну підготовку до проведення весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані і керівники районних установ повинні докладати максимум спільних зусиль для забезпечення гідного рівня життя та задоволення потреб мешканців району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор