www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах
Версія для друку Написати листа


В Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького 13.11.2018 року відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб,які перебувають у складних життєвих обставинах.
На засіданні комісії розглядалися питання щодо перебування окремих осіб/сімей Криничанського району на обліку Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,а також зняття з обліку осіб/сімей у зв’язку з досягненням позитивного результату соціального супроводу та систематичним нездійсненням такими сім’ями/особами без поважних причн заходів передбачених планом соціального супроводу.
За результатами розгляду справ сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах було вирішено взяти під соціальний супровід Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді родини із с. Світлогірське, с. Андріївка. Причини взяття – це вживання алкогольних напоїв батьками, неналежне виконання своїх батьківських обов’язків, незадовільний стан помешкань в яких проживають родини.
Також головою комісії наголошено на доцільність підготовки документів до служби у справах дітей Криничанської райдержадміністрації на позбавлення батьківських прав та вилучення дитини без позбавлення батьківських прав у зв’язку з загрозою для життя та здоров’я опікунським радам Биківської та Кудашівської сільської ради та неухильного дотримуватись постанови Кабінету Міністрів України № 896 від 21.11.2013 року “Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)”.


А.О. Столярчук,
в.о. директора Криничанського
районного ЦСССДМ


Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор