www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Юні аматори сцени з Криничанщини взяли участь у щорічному обласному дитячо-юнацькому фестивалі «Z_ефір»
Версія для друку Написати листа

Юні таланти Криничанщини взяли участь в І етапі щорічного обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір», який проходив у смт Солоне Дніпропетровської області за ініціативи голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Михайловича Резніченка. Сприяння щодо участі школярів району забезпечив голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч.
Гра скрипки, фортепіано та акордеону. Джаз, рок і народна пісня. А ще – сучасні танці та емоційна акторська гра. Таке різноманіття відбулося на дев’ятому відборі обласного фестивалю талантів «Z_ефір».
Запалювали на сцені серця глядачів таланти Солонянського та Криничанського районів. Виступали у п’яти жанрах – вокал, хореографія, оригінальний, театральний та інструментальний.
Це вже другий сезон «Z_ефіру». Від Криничанського району було подано 29 заявок на участь у фестивалі. Усі учасники отримали дипломи за участь.
Та все ж окремо юні таланти отримали дипломи переможців - кожен у своїй номінації.
В номінації «Вокальне мистецтво» у віковій категорії 5-10 років дипломами переможця за І місце нагороджено Дворського Нікіту з смт Божедарівка, за ІІ місце – Кузьменка Богдана з смт Божедарівка, за ІІІ місце – Овчініну Тетяну з смт Аули.
В номінації «Вокальне мистецтво» у віковій категорії 11-16 років дипломами переможця за І місце нагороджено Недоступ Анну із с. Затишне, за ІІІ місце – Недождій Даніїлу з с. Червоноіванівка.
В номінації «Вокальне мистецтво» у категорії колективи 11-16 років дипломами переможця за І місце нагороджено гурт «Dolce far niente» з смт Божедарівка, за ІІ місце – дует «Гармонія» з смт Божедарівка та зразковий дитячий вокальний колектив «Веселі нотки» Криничанського районного Будинку культури, за ІІІ місце – гурт «Selfie» із с. Затишне.
В номінації «Інструментальний жанр» у віковій категорії 5-10 років дипломами переможця за І місце нагороджено Ільїну Маргариту та Каменчук Софію, за ІІ місце – Гайдук Вікторію - вихованців Криничанської мистецької школи, за ІІІ місце – Пилипенко Миколу з смт Божедарівка.
В номінації «Інструментальний жанр» у віковій категорії 11-16 років диплома за ІІ місце удостоєна Коваленко Діана з смт Божедарівка.
В номінації «Інструментальний жанр» /категорія колективи 11-16 років/ дипломами переможця за І місце нагороджено дитячий ансамбль народних інструментів «Веселі музики», за ІІ місце – «Фортепіанний ансамбль» вихованців Божедарівської школи мистецтв.
В номінації «Театральний жанр» /категорія 5-10 років/ дипломами переможця за І місце нагороджено Овчініну Тетяну та за ІІІ місце – Овчініну Аріну з смт Аули.
В номінації «Хореографічне мистецтво» /категорія 5-10 років/ дипломами за ІІІ місце нагороджено дитячий хореографічний колектив «Дзвіночок» (молодша група) Криничанського районного Будинку культури.
В номінації «Хореографічне мистецтво» /категорія 11-16 років/ дипломами за ІІ місце нагороджено дитячий хореографічний колектив «Дзвіночок» (старша група) Криничанського районного Будинку культури.
Учасники, які отримали дипломи переможця за І місце щорічного обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір» у відбірковому турі, долучаться до напівфіналу фесту, який відбудеться 04 квітня 2019 року у м. Кам’янське. Фінал відбудеться у травні в м. Дніпро.
Участь у фестивалі - це ще одна можливість показати свою майстерність, познайомитися з творчими колективами різних міст та районів та головне - навчити дітей та підлітків сприймати світ без кордонів, поважати культуру своєї країни та гідно представляти рідну Криничанщину.


Т.М. Дмитренко,
начальник відділу культури, туризму, національностей
та релігій Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор