www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з 1030-річчям Хрещення Київської Русі-України від голови Криничанської районної державної адміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листаШановні земляки-криничанці!

Незалежно від релігії, конфесії чи переконань вітаю всіх вас з 1030-річчям Хрещення Київської Русі-України.
Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли і примножували кращі традиції свого народу.
Відповідно до Конституції України держава у нас відділена від церкви, але ми не можемо бути відділені від тих процесів, які проходять у суспільстві. І я щиро дякую духовенству, яке допомагає владі вести народ, сприяє об’єднанню.
У цей святковий день бажаю всім вам щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття.
Нехай це свято наповнює ваші серця світлими почуттями надії і любові, нагадує про духовне відродження, що так необхідне українській нації, дарує кожному впевненість у кращому завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.
Бажаю вам та вашим рідним душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в оселях, щоб могли відчувати повноту життя, щедрість української землі та родинне тепло.
Нехай ваші помисли стануть щирими та добрими, збуваються мрії та побажання і супроводжують вас любов та мудрість, злагода, дитячий сміх, здоров’я і благополуччя!

З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор