ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Нагородили юних каратистів – переможців Х Кубка світу з карате
Версія для друку Написати листа

Одним з пріоритетних напрямків діяльності районної державної адміністрації є підтримка розвитку фізкультури і спорту в районі, пропаганда здорового способу життя.
Дані питання перебувають на постійному контролі голови Криничанської райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча, який забезпечує всіляку підтримку різних видів спорту, а юні спортсмени приносять добру славу Криничанському району.

Нещодавно в Криничанській райдержадміністрації відбулося урочисте нагородження юних каратистів – переможців Х Кубка світу з годзю-рю карате і кобудо, що проходив у м. Одеса.
Участь у даному Кубку світу взяли понад 600 учасників із 15 країн: Україна, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Індія, Іран, Казахстан, Латвія, Молдова, Румунія, Словаччина, Таджикистан, Японія.
Юні каратисти з Криничанщини - вихованці тренера Андрія Павловича Савченка увійшли до складу української збірної та показали переможні результати.
Зокрема, Анастасія Стародубцева виборола три призових місця, одне з них – срібло в розділі ірігумі дзю серед дівчат 6-7 років (абсолютна вагова категорія), а також стала чемпіонкою Кубка світу ще у двох категоріях: шобу куміте та ірігумі го (повний контакт).
Два золота виборов Андрій Матієнко: в шобу куміте та у повному контакті серед юнаків 12-13 років (менше 52 кг).
Михайло Троценко посів друге місце в розділі ката (юнаки 14-15 років).
А Владиславу Саванчуку дісталося четверте місце в розділі ірігумі го (повний контакт) серед юнаків 12-13 років (менше 42 кг).
Разом зі своїми вихованцями Україну представляв і тренер Андрій Павлович Савченко. Він здобув два срібла в розділі ката (показ майстерності) серед чоловіків 18-35 років та в шобу куміте в категорії чоловіки 18+ в абсолютній ваговій категорії.
Таким чином, каратисти з Криничок вибороли на Кубку світу чотири золотих та чотири срібних медалі.
За результатами загальнокомандного заліку місця розподілились між командами країн-учасниць наступним чином: I місце — Україна, II — Казахстан, III — Азербайджан.
Тож криничанські спортсмени зробили цього разу чималий внесок у здобутки української збірної. У результаті вони отримали офіційний виклик у національну збірну України на чемпіонат Європи в Португалію та на чемпіонат світу в Мальту.
До їх нагородження та відзначення Подяками батьків за зразкове виховання дітей та створення належних умов для їх фізичного розвитку долучилися голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий, отаман Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, генерал козацтва Анатолій Іванович Тіткін та начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко.
Вони щиро бажали юним каратистам блискавичних успіхів у подальших чемпіонатах, щоб поряд із знатними людьми продовжували приносити гідну спортивну славу Криничанщині.