Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.uaШановні працівники органів місцевого самоврядування!

Дозвольте сьогодні всіх Вас привітати із професійним святом


Свято місцевого самоврядування можна вважати всенародним, адже причетність до нього мають всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Це свято, до якого причетні тисячі людей, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві – сільські, селищні, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад. Ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя, демократії. Всі ми – одна родина, в якої спільна мета і спільні інтереси. Ми обрані народом, ми несемо відповідальність перед самим високим, що може бути в житті - перед довірою. Бажаю вам гідно нести цю довіру, яку нам надали виборці. Ми не маємо права на помилки - нас обрали люди, вони в нас вірять, вони нам довірили турботу і піклування про їх сьогодення і завтрашній день.

Сьогодні прийміть мої сердечні вітання з нагоди професійного свята та щиру подяку за самовіддану працю, високий професіоналізм і вірність обов’язку.

Від усього серця бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків, як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших трудах та починаннях в ім’я розквіту рідного краю, зростання добробуту всього українського народу!


З повагою,
Голова районної ради Наталя КОБЗАР