www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося розширене засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії
Версія для друку Написати листа

02.02.2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча відбулося розширене засідання районної протиепізоотичної комісії.
Участь у засіданні комісії взяли сільські голови та голови об’єднаних територіальних громад, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники агроформувань району, які утримують свинопоголів’я, представники правоохоронних органів та ДАІ, фахівці управління ветеринарної медицини в районі, Управління Держспоживслужби, районного сектору ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, товариства мисливців та рибалок.
Перед засіданням комісії голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч обговорив з присутніми ряд важливих питань стосовно життєдіяльності району в зимових умовах. Зокрема, керівник районних органів виконавчої влади подякував аграріям за надання допомоги у розчищенні доріг місцевого значення, підкреслив, що район активно долучається до питань децентралізації, які відбуваються активними темпами, крім того, торкнувся питань будівництва православного храму – церкви Покрови Пресвятої Богородиці в самому центрі Криничок за сприяння депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергія Васильовича Кисіля. Особлива подяка була висловлена на адресу керівника СТОВ «Лада» Михайла Олексійовича Мариниченка за особисту участь у громадському обговоренні та підтримку будівництва даного храму. Звернувся голова райдержадміністрації до сільських та селищних голів з пропозицією розглянути можливості фінансування ремонтних робіт по покращенню дорожнього покриття у 2017 році відповідно діючих програм.
А перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький закликав усіх присутніх у залі з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася у зоні бойових дій поблизу Авдіївки на Донеччині та допомогти бійцям Збройних Сил України, які перебувають там на передових рубежах, збором у триденний термін гуманітарної допомоги – продуктів харчування, теплих речей, засобів гігієни.
Розглядалося питання щодо епізоотичної ситуації з АЧС та заходів з недопущення розповсюдження африканської чуми свиней на території району.
Членами комісії прийнято рішення забезпечити неухильне виконання рішень НПК при Дніпропетровській облдержадміністрації; управлінню ветеринарної медицини в районі посилити контроль за видачею ветеринарних супровідних документів на живих тварин та продукцію тваринного походження та спільно з представниками правоохоронних органів здійснити обстеження приватного сектору на утримання та стан свинопоголів’я, інформувати населення в районній громадсько-інформаційній газеті «Нові рубежі» та на офіційному сайті району про загрозу захворювання свиней на АЧС та міри її недопущення, спільно з відділенням ДАІ з обслуговування району при ГУ МВС України у Дніпропетровській області по можливості посилити контроль за переміщенням тварин, сировини та продукції тваринного походження територією району; керівникам господарств, які утримують поголів’я свиней, сприяти в організації моніторингових досліджень в ДрегЛВМ на наявність збудника АЧС в господарствах та забезпечити діяльність в режимі «закритого типу».


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор