www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
У І кварталі до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області подали на оплату лікарняні на 319,6 млн гривень
Версія для друку Написати листа

За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2020 року до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності за 932,8 тис. листкаминепрацездатності. Загальна сума склала 319,6 млн гривень.

Середньоденний розмір допомоги за лікарняними у першому кварталі зріс на 23.9% порівняно з тим же періодом минулого року та склав 342,66 грн проти 276,54 грн у січні–березні 2019-го. Збільшення розміру допомоги пов’язано із зростанням середньої заробітної плати в Дніпропетровській області.

Сума виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності залежить від тривалості страхового стажу та визначається, виходячи із середньоденної заробітної плати працівника. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати, на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, невідпрацьованих з поважних причин.

Цей вид матеріального забезпечення виплачується Фондом соціального страхування України, починаючи з шостого дня тимчасової непрацездатності й до моменту одужання або встановлення МСЕК інвалідності (перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця).

У залежності від страхового стажу розмір допомоги складає:
1) 50% середньої заробітної плати (доходу) – застрахованим особам, які мають страховий стаж до 3 років;
2) 60% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж від 3 до 5 років;
3) 70% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж від 5 до 8 років;
4) 100% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж понад 8 років;
5) 100% середньої заробітної плати (доходу) – застрахованим особам, які мають пільги відповідно до законодавства, у тому числі, постраждалим учасникам Революції Гідності за страховими випадками, які настали з 25.07.2018 року.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор