www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ: Відбулася інформаційна кампанія в приміщенні Криничанського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління пенсійного Фонду України в Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

Криничанським бюро правової допомоги проведено інформаційну кампанію в приміщенні Криничанського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління пенсійного Фонду України в Дніпропетровській області.
Даний захід спрямований на поширення інформації серед громадян про можливість отримати безоплатні правові консультації.
Так, як при звернені за призначенням пенсії, іноді виявляються розбіжності в правовстановлюючих документах, що часто стає підставою для не зарахування певного періоду роботи до стажу, громадяни залишаються сам на сам з проблемою.
Керівник бюро правової допомоги Надія Федориненко розповіла про порядок вирішення таких ситуації та про можливість отримати якісну безоплатну юридичну допомогу з інших питань.
Разом з тим, серед відвідувачів державної установи було поширено інформаційні матеріали у рамкам проекту «Я маю право» та інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство».

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-п'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор