www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Маєш право голосу там, де постійно проживаєш!
Версія для друку Написати листа

Як відомо, Верховна Рада України призначила чергові місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року. Центральна виборча комісія, в свою чергу, ухвалила постанову про призначення перших виборів депутатів сільських, селищних рад територіальних громад і сільських, селищних голів. У зв’язку із значними змінами у виборчому законодавстві запроваджено можливість реалізувати своє право голосу не за місцем реєстрації. Якщо раніше на місцевих виборах можна було голосувати тільки там, де мешканці мають зареєстровану адресу житла, то відтепер виборці можуть проголосувати за місцем постійного фактичного проживання.
Отже, відповідно до встановлених законодавством строків до 10 вересня 2020 року кожен громадянин України, що має право голосу, постійно проживає не за місцем своєї реєстрації (в т.ч. внутрішньо переміщені особи), а також громадяни без зареєстрованого місця проживання можуть звернутися особисто або через уповноважену відповідно до законодавства особу до відділу Державного реєстру виборців для подання заяви на зміну виборчої адреси. Також така заява може бути надіслана особою в електронній формі з використанням електронного підпису через особистий кабінет виборця онлайн (drv.gov.ua) з обов’язковим вказанням своєї електронної адреси.
Зазначена виборча адреса буде визначена відділом ведення Державного реєстру виборців як постійна та не підлягатиме повторній (чи зворотній) зміні протягом року з дня відповідної зміни.
Варто зазначити, для уникнення зловживань зі зміною виборчої адреси охочі виборці мають змінити (визначити) свою виборчу адресу до початку реєстрації кандидатів у депутати сільських, селищних територіальних громад та кандидатів на посаду сільських, селищних голів.
Звертайтеся до відділу Державного реєстру виборців за адресою: смт Кринички, вул.Центральна, 13 (будинок культури, 2-й поверх). тел.9-14-70.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор