www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стартував на стадіоні «Колос» в смт Кринички
Версія для друку Написати листа

17 травня 2019 року районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стартував на стадіоні «Колос» в смт Кринички.
Команди (а за положенням гри рої) середніх загальноосвітніх шкіл району змагалися у конкурсах, які визначають рівень знань, умінь та навичок з початкової військової підготовки, фізичну витримку, спортивне та туристське орієнтування, вміння надати першу невідкладну долікарську допомогу.
А ще учасники змагань продемонстрували свою обізнаність у цікавих вікторинах з історії України, Дніпропетровщини, рідного краю, зокрема, з історії Збройних Сил України та історії козацтва.
Обов’язковим був звіт роїв про доброчинні справи під гаслом „Добре діло”, що здійснюються відповідно до ідейних принципів козацького лицарства.
До учасників змагань на урочистому відкритті районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») звернулися перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Дмитрівна Одринська, які побажали учасникам гри міцного козацького здоров’я, успіхів і досягнень в улюблених справах, сильного духу на аренах змагань та в житті.
До проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри долучилися працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Центру учнівської молоді, районного Будинку культури, вчителі середніх загальноосвітніх шкіл району.
Глибокий зміст закладено в основи цих змагань. В Україні проводиться велика робота по збереженню та пропаганді кращих спортивних, туристичних, бойових і козацьких традицій, адже ми – українці і повинні цінувати свою історію, своє коріння.
Представники влади, педагоги, батьки завжди зацікавлені в тому, щоб молоде покоління зростало не тільки інтелектуально розвиненим, а й здоровим, загартованим.
Дані напрямки роботи перебувають на постійному контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, який не на словах, а на ділі вболіває за освітянську галузь району, де виховуються підростаючі покоління – майбутнє Криничанщини, Дніпропетровщини та України.
І це юнаки та дівчата демонстрували у цікавих конкурсах та змаганнях гри «Сокіл» («Джура»), що підтверджують їх прихильність до здорового способу життя. А здоров’я кожного – багатство нації.
Районна державна адміністрація завжди підтримує усі добрі починання в цьому плані. Необхідно, щоб підростаючі покоління знали і шанували історію, щоб зростали гідними громадянами своєї держави.
Такі змагання носять цілком патріотичний характер. А Україні на даному етапі потрібні справжні патріоти – мужні, сміливі, рішучі, відважні, стійкі, наполегливі, дисципліновані та ініціативні молоді люди.
Є впевненість, що патріотичні традиції виховання юних поколінь дадуть міцні паростки молодих патріотів держави, ім’я якій Україна.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор