www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Інновація від газовиків – реєстрація Особистого кабінету «під ключ»
Версія для друку Написати листа

Сучасний світ постійно змінюється, винаходи, які ще зовсім нещодавно здавалися недосяжними, зараз активно використовуються в повсякденному житті, нові технології витісняють застарілі. Компанія АТ «Дніпропетровськгаз» крокує в ногу з часом та впроваджує новітні сервіси для клієнтів.

Відтак, щоб сплатити за послугу з доставки газу чи передати показники лічильника, не обов’язково відвідувати банківські установи та відділення газорозподільної компанії, достатньо лише мати комп’ютер чи смартфон. Спеціально для клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» було розроблено онлайн-сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua.

За допомогою інтернет-ресурсу споживачі газу можуть за декілька хвилин здійснити оплату за послуги з розподілу, перевірити стан особового рахунку, проаналізувати обсяги спожитого газу та дізнатися актуальні тарифи.

Окрім цього, у споживачів з'явилась унікальна можливість скористатися функцією «Експрес-реєстрація». Відтепер, для того, щоб стати користувачем Особистого кабінету, клієнтам АТ «Дніпропетровськгаз» варто лише зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 00 90 104 і повідомити оператору номер особового рахунку. Після розмови на мобільний телефон надійде смс-повідомлення, в якому будуть вказані логін та пароль для входу на сайт 104.ua.
Далі необхідно перейти за посиланням на сайт, зазначити дані для входу та насолоджуватися перевагами онлайн-ресурсу. Кожен має можливість вирішувати всі «газові» питання в декілька кліків!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор