www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

19 серпня 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, криміногенну ситуацію в районі, надання адміністративних послуг населенню, підготовку до відзначення Дня незалежності України в районі, забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном, соціальний захист пільгових категорій населення, проведення свята першого дзвоника в загальноосвітніх школах району та інше.

З кожного розглянутого питання на оперативній нараді дано відповідні доручення.
Зокрема, начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірині Дмитрівні Одринській дано доручення тримати на контролі питання якісної підготовки до нового 2019-2020 навчального року та проведення на належному рівні свята першого дзвоника.
Заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, звертаючи першочергову увагу на сільські ради.
Військовому комісару територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадиму Андрійовичу Коровкіну доручено забезпечити належний рівень проведення осіннього призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на постійному контролі надання адміністративних послуг у найкоротші терміни із забезпеченням виїздів в територіальні громади району з подальшим використанням мобільного офісу «КЕЙС».
Виконуючому обов’язки головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» Володимиру Миколайовичу Костенку рекомендовано звернути особливу увагу на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано тримати на контролі питання підготовки до введення в експлуатацію нового приміщення Адамівської сільської лікарської амбулаторії
Головному інженеру Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Олексію Васильовичу Негрею рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Начальнику Криничанського бюро правової допомоги Надії Володимирівні Федориненко рекомендовано періодично організовувати виїзди в територіальні громади району з метою надання правової допомоги мешканцям та інформувати про дану роботу районну державну адміністрацію.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані, керівники районних установ повинні докладати максимум спільних зусиль для забезпечення гідного рівня життя та задоволення потреб мешканців територіальних громад і вагомі державні свята, які наближаються, - День Державного Прапору України та День незалежності України мають бути гідно відзначені на теренах Криничанського району, зокрема, в смт Кринички.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор