www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

10.04. 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
Йшлося про виконання бюджету району, продовження терміну подачі електронних декларацій, підсумки проведення в районі суботника з благоустрою територій, зміни в структурі управління Пенсійного фонду України в Криничанському районі та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
На оперативній нараді стосовно виконання бюджету району начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Радчук проінформувала присутніх, що за підсумками першого кварталу 2017 року до загального фонду зведеного місцевого бюджету району спільно з бюджетами територіальних громад надійшло 20150,4 тис. грн. власних доходів, що становить 121,2% від плану першого кварталу (план 16626,0 тис. грн.). План першого кварталу перевиконано на 3524,4 тис. грн.
План 3-х місяців по доходах бюджету району без врахування ОТГ виконано в сумі 8144,5 тис. грн. або на 117,3%. До загального фонду бюджетів ОТГ надійшло 12005,9 тис. грн. або 124,0% від плану січня-березня поточного року. Планові показники перевиконано на 2321,7 тис. грн.
Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані в сумі 3547,9 тис. грн. або на 144,3 % (план 2459,2 тис. грн.). Сума перевиконання становить 1088.7 тис. грн.
На оперативній нараді Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
За звітом провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олени Олександрівни Фролової під час проведення суботника з благоустрою територій, що відбувся на теренах району 08 квітня 2017 року, було очищено від сміття 3,8 км берегів, протяжність прибраних від сміття доріг становить 23 км, а загальна площа упорядкованих територій парків, скверів, алей, прибудинкових ділянок становить 21,5 га.
В районі висаджено 98 дерев (з початку акції 388), 74 кущі (з початку акції 255), ліквідовано 12 стихійних сміттєзвалищ (з початку акції 22).
Взяли участь у заходах з благоустрою на суботнику 450 чоловік.
Олег Васильович Гапіч подякував керівному активу району за організаційні заходи та активну участь у суботнику, а Олені Олександрівні Фроловій дав доручення забезпечити контроль за реалізацією подальших заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан населених пунктів району.
Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігорю Олександровичу Високопоясному дано доручення провести засідання районної комісії з ТЕБ та НС, де розглянути питання профілактичних заходів по недопущенню пожеж в екосистемах на теренах району.
Виконуючому обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрію Юрійовичу Громику та раднику голови райдержадміністрації з агропромислових питань Віктору Васильовичу Стрельцову дано доручення провести семінар з керівниками агроформувань району з обговорення актуальних питань поточного 2017 сільськогосподарського року.
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено постійно моніторити ситуацію з метою унеможливлення виникнення стихійних сміттєзвалищ на території району.
Головному інженеру філії «Криничанський райавтодор» Костянтину Анатолійовичу Майбороді було дано доручення забезпечити своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт на автошляхах району та звернуто увагу на те, щоб дані роботи проводилися у сприятливих погодних умовах.
Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано розробити план заходів по облаштуванню доріг на території кожної громади, а провідному спеціалісту відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій доручено тримати питання ремонту автодоріг на постійному контролі.
Начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганні Вікторівні Манко дано доручення в рамках децентралізації здійснити підготовчі заходи щодо передачі майна закладів освіти до власності об’єднаних територіальних громад району.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку, який звітував на оперативній нараді про нарахування субсидій домогосподарствам та соціальний захист пільгових категорій населення в районі, доручено тримати дані питання на постійному контролі з метою максимального забезпечення нагальних потреб людей, що потребують захисту з боку держави.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі керівники підприємств, установ чи організацій повинні докладати максим зусиль до реалізації поставлених на оперативній нараді завдань з метою задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор