www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Закладено капсулу у фундамент майбутнього храму Покрови Пресвятої Богородиці в серці Криничок
Версія для друку Написати листа

4 листопада 2018 року, гарного осіннього дня, відбулася благословенна і зворушлива подія в серці Криничок: у фундамент майбутнього храму Покрови Пресвятої Богородиці закладено капсулу, де перелічені прізвища тих, хто бере участь у меценатстві по зведенню даної святині: депутат Дніпропетровської обласної ради від БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" Сергій Васильович Кисіль, голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, СТОВ «Лада», місцеві підприємці та мешканці селища Кринички.
Керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Преосвященнійший Владика Симеон разом з духовенством єпархії звершив чин заснування храму та освятив його фундамент.
Він сказав, що дуже символічно зводити новий храм у той період, коли йде об’єднання Української Православної Церкви як символ єднання України та її народу, і підкреслив, що життя людини повне глибокого змісту та значення і завжди під небесним покровительством мають перемагати добро і правда, а єдність вірян, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде й надалі згуртовувати нас у спільній справі – будівництві кращої долі на шляхах миру та порозуміння, а також побажав усім присутнім Божого благословення на завершення будівництва.
Представники юного покоління Вероніка Савко та Єлизавета Саєнко вручили йому запашний коровай як дар щедрих ланів Криничанщини.
Всі учасники урочистої події: представники районної влади, меценати, жителі райцентру долучилися до спільної молитви, де просили щоб Всевишній допомагав у звершенні цієї доброї справи.
Після молитви Владика Симеон щиро подякував меценатам, зокрема, депутату Дніпропетровської обласної ради Сергію Васильовичу Кисілю та запросив всіх присутніх долучитися до спільної справи будівництва святині в смт Кринички.
Настоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Благовіщення Пресвятої Богородиці ієрей отець Віталій Савко висловив слова вдячності на адресу Владики Симеона за увагу до Криничанського району та його жителів, за звершення чину заснування храму, а також подякував Сергію Васильовичу Кисілю за благородні наміри в ім’я криничанців.
У своєму виступі отець Віталій зазначив, що 4 листопада буде історичною датою, святим днем для цього майбутнього храму та побажав всім учасникам урочистої події Божої благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі.
Є впевненість, що стіни майбутньої святині, де священнослужителі нестимуть слово Господнє до серця кожної людини, наповнюватимуть душі земляків-криничанців благородством, наснажуватимуть любов’ю до Батьківщини, рідного краю, своєї родини, даруватимуть духовні сили, мудрість, виваженість у діях та вчинках, вестимуть до взаєморозуміння.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор