Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua

Шановні медичні працівники - лікарі, середній та
молодший медичний персонал, ветерани медичної служби,
робітники інших професій у сфері медичної галузі!

День медичного працівника – це свято людей складної, благородної і шанованої в народі професії.
Ваша праця покликана допомагати людям долати хвороби, повертати щастя повноцінно жити і працювати.
До вас звертаються люди, яких ви рятуєте від недуг і страждань, які вірять у ваші знання, вміння та досвід, у постійну готовність прийти на допомогу.
Від вашого професіоналізму та оперативності часто залежать долі цих людей, їх рідних та близьких.
А найбільшою цінністю в світі завжди було і є людське життя, і боротьба за нього вважається честю й благородною справою.
ХХІ століття – це час інновацій, час нових тенденцій розвитку, позитивних змін. Суспільство зазнає радикальних та всеохоплюючих перетворень. З’являються нові можливості, нові підходи до боротьби за людське життя.
Активно в нашому районі проходить процес децентралізації, який безпосередньо стосується реформування медицини на селі, і як наслідок цього, є створення в наших об’єднаних громадах медичних закладів, зокрема, створено і працює в Криничанській об’єднаній територіальній громаді комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», керівником якого є Антоніна Олександрівна Майборода; в Божедарівській об’єднаній територіальній громаді - комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», керівником якого є Наталія Володимирівна Ісмагілова; створено та проходить процедуру реєстрації некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» в Аулівській об’єднаній територіальній громаді.
Я дякую керівникам новостворених закладів за їх активну професійну позицію щодо забезпечення належної роботи очолюваних ними закладів, і впевнений, що їх зусилля значно покращать медичне обслуговування населення нашого Криничанського району у співпраці з районним центром первинної медико-санітарної допомоги, який очолює Тетяна Іванівна Здохленко.
Як завжди, на професійному рівні надаються медичні послуги у нашій центральній районній лікарні, яку очолює молодий та перспективний керівник Арнодік Камойович Каграманян.
Висловлюю щиру вдячність усім керівникам закладів охорони здоров’я на території району за вашу працю та командний дух.
Окремо хочу висловити подяку заступнику голови райдержадміністрації Антоніні Іванівні Лісовець за професіоналізм, ініціативність, своєчасні поради та пропозиції як координатора діяльності медичної галузі району від органів виконавчої влади.
Слова вдячності хочу висловити голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентину Михайловичу Резніченкові та його першому заступнику Олегу Миколайовичу Кужману, голові Дніпропетровської обласної ради Глібу Олександровичу Пригунову, які з розумінням ставляться до проблем медицини в нашому районі і сприяють їх вирішенню. Підкреслю, що за їх посильної підтримки в умовах процесу реформування медицини у 2018 році в селищі Божедарівка та в селі Адамівка буде збудовано дві нові лікарські амбулаторії.
Відчутну допомогу отримує район від народного депутата України Валентина Володимировича Дідича, депутата обласної ради Сергія Васильовича Кисіля. Щиро вдячні вам за вашу державницьку позицію.
В об’єднаному спільною метою, високопрофесійному трудовому колективі медиків всі ви гідно виконуєте свої обов’язки, несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках - людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.
Загалом хочу відзначити, що виконавча влада району докладає всіх зусиль для забезпечення гідного функціонування медичних закладів, які б мали можливість надавати якісні та своєчасні медичні послуги мешканцям нашого району.
Переконаний, що спільно з вами ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати надії та сподівання жителів Криничанщини.
В день свята звичайно говорять приємні слова. Зичу вам плідної професійної діяльності, невпинного руху вперед в ім’я наших земляків, успішного здійснення всіх планів і задумів.
За вірність клятві Гіппократа, за любов до благородної професії медика низький уклін вам і всенародна шана! Зі святом вас!

З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради