www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині відзначили День Героїв Небесної Сотні
Версія для друку Написати листа

20 лютого 2017 року в Криничанській райдержадміністрації відбувся районний урочистий захід з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.
Участь у заході взяли представники трудових колективів райцентру, представники політичних партій та громадських організацій, учасники Революції Гідності, демобілізовані воїни АТО.
Про вагому державну дату, про патріотизм і непереможний дух наших співвітчизників, які відстоюють у важкій боротьбі ідеали гідності та свободи, демонструють європейськість, говорив у своєму виступі голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, який відзначив, що кожен з Героїв Небесної Сотні мав свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і невідкладні справи, але поклик душі саме в той час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, і наша держава горда від того, що зуміла виховати людей, здатних об’єднатися на Майдані і боротися за волю та справедливість. Ці люди заявили про себе як про велику націю, гідну зайняти достойне місце у світовій спільноті. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про Героїв Небесної Сотні, які залишили земне життя у 2013-2014 роках.
До присутніх звернулися на цьому заході учасники Революції Гідності - голова районної асоціації фермерів та приватних землевласників Петро Васильович Матвій та голова фермерського господарства «Золотий ранок» Кирило Петрович Саранча, а також Благочинний Криничанського району, настоятель УПЦ КП, ієрей Віталій Савко. Вони говорили про новітніх Героїв, їх мудрість, душевне тепло і велику любов до неньки-України, про революцію, що відбулася не лише в політичному житті країни, а у нас самих, в нашій свідомості.
Під звуки зворушливої пісні «Плине кача» учасники заходу переглянули фільм «Небесна Сотня» та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників Євромайдану та Революції Гідності.
На почесному місці в залі під час проведення заходу був рушник, вишитий майстринею із Дружбівської територіальної громади Тетяною Андріївною Горб, де на полотні зосереджено 110 імен загиблих Героїв Небесної Сотні, портрети яких є на стелі Пам’яті у райцентрі.
Дивлячись на цей почесний атрибут, учасники районного заходу серцем доторкнулися до святині.
Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів присутніх став національний Гімн України. Виконаний він був і на цьому заході і переповнив серця присутніх гордістю за Україну, яка бореться за європейське майбутнє.
Представники влади та громадськість поклали квіти до дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО, де отець Віталій провів Панахиду за загиблими.
Люди щоденно підходять до цього святого у райцентрі місця, розглядають фото тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною, та віддають данину шани їх пам’яті.
Герої не вмирають. Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор