www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем медичного працівника від голови Криничанської районної державної адміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа
Шановні медичні працівники - лікарі, середній та
молодший медичний персонал, ветерани медичної служби,
робітники інших професій у сфері медичної галузі!

День медичного працівника – це свято людей складної, благородної і шанованої в народі професії. Ваша праця покликана допомагати людям долати хвороби, повертати щастя повноцінно жити і працювати.
До вас звертаються люди, яких ви рятуєте від недуг і страждань, які вірять у ваші знання, вміння та досвід, у постійну готовність прийти на допомогу. Від вашого професіоналізму та оперативності часто залежать долі цих людей, їх рідних та близьких.
ХХІ століття – це час інновацій, час нових тенденцій розвитку, позитивних змін. Суспільство зазнає радикальних та всеохоплюючих перетворень. З’являються нові можливості, нові підходи до боротьби за людське життя.
Активно в нашому районі проходить процес децентралізації, який безпосередньо стосується реформування медицини на селі.
Як наслідок цього, в наших об’єднаних територіальних громадах створено медичні заклади первинного рівня.
Загалом, за останні роки відбувається друга реформа первинної медичної допомоги і медичні працівники первинки знову проходять її під керівництвом головного лікаря Тетяни Іванівни Здохленко.
На професійному рівні надаються медичні послуги у нашій центральній районній лікарні, яку очолює молодий та перспективний керівник Арнодік Камойович Каграманян.
Висловлюю щиру вдячність усім керівникам закладів охорони здоров’я на території району за вашу працю та командний дух.
Окремо хочу висловити подяку заступнику голови райдержадміністрації Антоніні Іванівні Лісовець за професіоналізм, ініціативність, своєчасні поради та пропозиції як координатора діяльності медичної галузі району від органів виконавчої влади.
Слова вдячності хочу висловити на адресу Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради.
Зокрема, хочу зазначити, що з розумінням ставиться до проблем медицини в нашому районі і сприяє їх вирішенню перший заступник голови облдержадміністрації Олег Миколайович Кужман. Він частий гість у нашому районі, бере участь у різноманітних суспільно-політичних заходах.
За його посильної підтримки на виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та в рамках Програми Президента України «Сільська медицина» за кошти Державного бюджету у поточному році в селі Адамівка та в селищі Божедарівка зводяться сучасні типові приміщення нових лікарських амбулаторій з житлом для сімейних лікарів.
Це будуть енергоефективні будівлі, споруджені за типовими проектами і забезпечені сучасним обладнанням.
В нових амбулаторіях загальної практики сімейної медицини ефективну первинну медичну допомогу отримуватимуть жителі даних громад.
Будівництво ведеться активними темпами і планується введення в дію закладу у поточному році.
В Дніпропетровській області на часі зводиться таких 18 амбулаторій і з них дві – в Криничанському районі.
У лютому місяці я особисто вручав ключі від службового автомобіля марки «Renault» сімейному лікарю Адамівської лікарської амбулаторії.
Отримання цього автомобіля дало змогу забезпечити медичним транспортом і Затишнянську лікарську амбулаторію.
В Адамівці передбачається проведення капітального ремонту дороги по вул. Центральній та забезпечення якісного асфальтового покриття до лікарської амбулаторії.
Кожен зі мною погодиться, що найбільшим багатством для людини є здоров’я і боротьба за нього - благородна справа.
Тож медична реформа абсолютно актуальна і дуже важлива саме для сільського населення.
Хочу зазначити, що медична галузь району отримує допомогу від депутатів різних рівнів, від спонсорів, якими є голови агроформувань та підприємці району. Щиро вдячний всім за таку державницьку позицію.
Шановні медичні працівники! В об’єднаному спільною метою, високопрофесійному трудовому колективі медиків району ви гідно виконуєте свої обов’язки, несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках - людські життя.
Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.
Загалом хочу сказати, що виконавча влада району докладає всіх зусиль для забезпечення гідного функціонування медичних закладів, які мають на меті надавати якісні та своєчасні медичні послуги мешканцям нашого району.
Переконаний, що спільно з вами ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати надії та сподівання жителів Криничанщини.
В день свята звичайно говорять приємні слова. Зичу вам плідної професійної діяльності, невпинного руху вперед в ім’я наших земляків, успішного здійснення всіх планів і задумів.
За вірність клятві Гіппократа, за любов до благородної професії медика низький уклін вам і всенародна шана!
Зі святом вас!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор