www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до призовників на строкову службу весняного призову 2017 року на Криничанщині від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа

Юні друзі, дорогі призовники Криничанщини,
завтрашні військовослужбовці Збройних Сил України!

Перші команди призовників весни 2017 року вступають до лав Української армії.
На Криничанщині в цій першій команді вас 19. Незабаром ви одягнете форму і носитимете горде звання військовослужбовця Збройних Сил України.
Настане день, коли ви приймете Присягу на вірність Батьківщині. Ця зворушлива мить залишиться в пам’яті кожного з вас на все життя.
Перед строєм своїх товаришів і командирів, під бойовим стягом військової частини, де будете служити, ви промовите слова: «Присягаю ніколи не зрадити народу України».
Як голова райдержадміністрації, горджуся вами, справжніми патріотами, сміливими і цілеспрямованими, гідними громадянами Криничанщини.
Дозвольте висловити слова щирої вдячності вашим батькам за гарних синів, котрі не ховаються від свого безпосереднього обов’язку, а йдуть служити до лав Українського війська.
Ми живемо в той час, коли престиж військовослужбовця підвищується. Українську армію багато років руйнували, але зараз ставлення до наших Збройних Сил зовсім інакше.
Бажаю відслужити з честю, з почуттям високої відповідальності, свідомості та гордості за доручену військову справу!
Щиро зичу вам міцного здоров’я і доброї долі. Вірю, що ви з честю виконаєте свій обов’язок перед суверенною, незалежною державою, станете хорошими воїнами, вірними захисниками і гідними синами України!
Хай звершуються всі ваші мрії та побажання і буде мирним небо над рідним краєм!


О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор