www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ВШАНОВУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ: Зворушлива зустріч у м. Кам’янське
Версія для друку Написати листа

03 листопада 2018 року, в поминальну Дмитрівську суботу, члени родин загиблих Криничанського району зустрілися з членами міського громадського об’єднання «Патріот. Родина.» загиблих героїв м. Кам’янське.
Цю добру традицію зустрічатися кожної першої суботи місяця запроваджено у вересні поточного року на відкритті Алеї Слави загиблих героїв міста, де фото наших хлопців розташовані поруч з побратимами з м. Кам’янське.
Тепла зустріч розпочалася на Алеї Слави, де до родин загиблих міста приєдналися делегації з Криничок, Кривого Рогу, Нікополя та Дніпра.
Далі ми всі відвідали музей пам’яті загиблого - колишнього учня СЗШ №37 Максима Олександровича Самойловича (позивний СОМ), який розташовано у класній кімнаті, де він навчався.
Потім відбулася поїздка на цвинтар, де поховано більшість полеглих героїв міста. Рідні відвідали своїх дітей, братів, чоловіків, батьків. Отець Ігор провів молебні за загиблими, кожного з присутніх підтримав добрим словом.
Після цього наших два автобуси, до речі, присутніх було близько 40 осіб, направились до історичного музею міста, де його працівниками нам люб’язно проведено екскурсію по виставці з фондів на тему «Подарунки Л.І. Брежнєву». Із 500 експонатів на виставці представлено близько 100. Дуже цікаво про кожний експонат розповідали екскурсоводи.
Далі ми відвідали історико-архітектурний комплекс «Голгофа», який відкрито у 2012 році за сприяння голови міста та меценатів, відвідали храм Преображення Господнє та побували біля пам’ятника Прометею.
Планувалось також відвідання плотини, але на жаль наш час було обмежено з врахуванням можливостей гостей, так що цю частину екскурсії вирішено перенести на іншу зустріч.
Коли ми приїхали до греко-католицької церкви, яка розташована поблизу готелю «Зоря» та господарем якої і є отець Ігор, який супроводжував родини цілий день, нас чекав приємний сюрприз – борщ на кострі.
Дуже швидко промайнув цей насичений подіями незабутній день. Але головне, ми, батьки з різних міст, зібралися разом,спілкувалися, підтримували одне одного, радились, робили плани на подальші зустрічі. Нас об'єднує одне горе, одні проблеми, одна спільна мета - створення Всеукраїнської організації сімей полеглих воїнів " ЄДИНА РОДИНА УКРАЇНИ".
Запрошені родини вдячні за організацію зустрічі Олександру Самойловичу, Олегу Чабаненку, Сергію Бразі, за смачні пиріжки дякуємо Ірині Петрівні Ткаченко та Тетяні Василівні Ткач.
Також дякуємо отцю Ігорю за проведену молебень і всім, хто нас так тепло зустрічав на гостинній землі м. Кам'янське.

Олена Ковальчук,
мама загиблого захисника України Сергія


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор