www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Відбулася робоча нарада з питань діяльності закладів охорони здоров’я, які працюють на території Гуляйпільської сільської ради
Версія для друку Написати листа

30 серпня 2019 року за дорученням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча під головуванням заступника голови райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець відбулася робоча нарада з питань діяльності закладів охорони здоров’я, які працюють на території Гуляйпільської сільської ради.
Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяна Іванівна Здохленко та Гуляйпільський сільський голова Руслан Іванович Шмалій.
В ході наради обговорювалися питання щодо графіку роботи Гуляйпільської сільської лікарської амбулаторії та Малософіївського фельдшерського пункту, їх матеріально-технічного та кадрового забезпечення всім необхідним відповідно до табелю оснащеності.
Прийом в Гуляйпільській сільській лікарській амбулаторії здійснюють сімейний лікар Іван Михайлович Банк та дві медичних сестри.
В Малософіївському фельдшерському пункті прийом забезпечується фельдшером Людмилою Олегівною Мандригель.
Гуляйпільська сільська рада проявляє постійну турботу про діяльність даних закладів охорони здоров’я. У 2018 році на ці заклади було виділено з бюджету сільської ради 126 тис. грн.
Кошти були направлені на придбання запчастин та пального для медичного автомобіля, на придбання медичного обладнання, оплату послуг інтернет провайдерів. Крім того, були замінені вікна в Гуляйпільській СЛА та Малософіївському ФП за підтримки сільської ради.
На даний час названі заклади забезпечені у повному обсязі медичним персоналом та працюють у штатному режимі.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор