www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Привітання з святом місцевого самоврядування від голови районної ради Наталі Кобзар!
Версія для друку Написати листа

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Дозвольте сьогодні всіх Вас привітати із професійним святом.


Свято місцевого самоврядування можна вважати всенародним, адже причетність до нього мають всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Це свято, до якого причетні тисячі людей, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві – сільські, селищні, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад. Ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя, демократії. Всі ми – одна родина, в якої спільна мета і спільні інтереси. Ми обрані народом, ми несемо відповідальність перед самим високим, що може бути в житті - перед довірою. Бажаю вам гідно нести цю довіру, яку нам надали виборці. Ми не маємо права на помилки - нас обрали люди, вони в нас вірять, вони нам довірили турботу і піклування про їх сьогодення і завтрашній день.

Сьогодні прийміть мої сердечні вітання з нагоди професійного свята та щиру подяку за самовіддану працю, високий професіоналізм і вірність обов’язку.

Від усього серця бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків, як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших трудах та починаннях в ім’я розквіту рідного краю, зростання добробуту всього українського народу!


З повагою,
Голова районної ради Наталя КОБЗАР
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор