www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Привітали юних спортсменів Криничанщини
Версія для друку Написати листа

Одними з пріоритетних напрямків діяльності Криничанської райдержадміністрації є підтримка розвитку фізкультури, спорту та туристсько-краєзнавчої роботи. Дане питання перебуває на постійному контролі у голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча.
Завдяки наполегливості та зусиллям радника голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів, розвитку фізкультури та спорту Олександра Володимировича Кореня, який постійно дбає про облаштування спортивних залів для проведення тренувань, відрядження хлопців для участі у змаганнях, у тісній співпраці райдержадміністрації з Криничанською ОТГ та особисто селищним головою Ігорем Федоровичем Лісовим на ряді останніх змагань зонального та обласного рівня криничанські спортсмени досягли чимало призових місць.
Тож і цього разу у ресторані «Козацька вечеря» в смт Кринички урочисто привітали та відзначили подяками сильних, спритних і вольових юнаків та дівчат за призові місця у змаганнях. Адже своїми досягненнями вони приносять добру славу Криничанщині.
На заході були присутні голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, радник голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів, розвитку фізкультури та спорту Олександр Володимирович Корень, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий, отаман Криничанського козацького полку Анатолій Іванович Тіткін, начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська Віктор Іванович Мирошниченко.
Подяки голови райдержадміністрації були удостоєні юні боксери боксерського клубу «Ринг», а саме: Напрасний Євген, Коган Нікіта, Ціватий Даніл.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч нагородив їх за наполегливість, завзятість, прагнення у досягненні поставленої мети, високий рівень виступу під час участі у Міждународному турнірі з боксу у м. Генічеськ. Був удостоєний Подяки голови райдержадміністрації і тренер боксерського клубу «Ринг» Вадим Валерійович Бурбига за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту та пропаганду здорового способу життя серед підростаючого покоління на теренах Криничанщини.
Гості даного заходу побажали дітям успіхів та в подальшому пообіцяли приділяти належну увагу та підтримку.
Особисто голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч подякував їхнім батькам за їхні зусилля, які вони вкладають у своїх дітей та підтримують їх.
Начальник відділу освіти, культури та спорту виконкому Криничанської селищної ради Ганна Вікторівна Манко провела дітям екскурсію по ресторану «Козацька вечеря», розповіла їм про особливості українського національного одягу, петриківський розпис, а також про безстрашних українських лицарів – козаків.
По завершенню заходу учасникам було організовано солодкий стіл.
Нехай наші юні спортсмени досягають подальших блискавичних перемог у змаганнях різних рівнів, займають почесні місця на спортивних п’єдесталах та приносять гідну славу Криничанщині!
Провідний інспектор організаційного відділу
апарату райдержадміністрації О.А. Качановська
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор