Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.uaДо відома жителів Криничанського району

В умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19 в Україні запровадженні наступні обмеження:  Громадський транспорт
    o З 18 березня по 24 квітня заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в громадському транспорті. Не працює метро в Києві, Харкові та Дніпрі. Заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.
  Магазини, аптеки, АЗС, банки
    o Торгівля продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами дозволена. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність. Продуктові ринки працюють за умови забезпечення 20 кв.м площі для одного покупця та 1,5 м дистанції в черзі.
  Кафе, ресторани, спортклуби
    o З 17 березня заклади громадського харчування, торговельно-розважальні центри, фітнес-центри, заклади культури тимчасово припиняють свою роботу. Дозволена адресне доставлення.
  Масові заходи
    o З 17 березня заборонено проведення усіх масових заходів, за участі понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.
  Громадські місця
    o З 6 квітня заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків. Дозволено вигул домашніх тварин однією особою
  Переміщення вулицею
    o З 6 квітня заборонено переміщення вулицею групою більше ніж 2 особи, без маски та документів, що посвідчують особу. А також переміщення, дітям до 14 років без дорослих.
  Заклади соціальної та медичної допомоги
    o Медзаклади припиняють планові госпіталізацію та операції, крім термінових. МОЗ перепрофілює медичні заклади для приймання та лікування інфікованих хворих у тяжких станах. Відвідування хоспісів, закладів соціальної допомоги - заборонено, крім екстрених випадків.

  Навчальні заклади
    o З 12 березня до 24 квітня припинено навчання в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.

У постанові Кабміну № 255 від 2 квітня позначений список обмежу-вальних заходів на час карантинного режиму.


Підготовлено за матеріалами

ДОР КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу»