www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено робочу нараду з питань протидії незаконній вирубці лісових насаджень та полезахисних лісосмуг на територі Криничанського району
Версія для друку Написати листа

15.08.2019 року за дорученням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча під головуванням першого заступника голови Криничанської райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено робочу нараду з питань протидії незаконній вирубці лісових насаджень та полезахисних лісосмуг на території Криничанського району.
Участь у нараді взяли завідувач сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації Юлія Юхимівна Хмелюк та заступник начальника відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Головного управління Держгеокадасту у Дніпропетровській області Ігор Григорович Литовченко.
На часі ситуація, яка склалася з використанням лісосмуг навколо сільськогосподарських полів у Криничанському районі, викликає занепокоєння. Впродовж останніх років у зв’язку з відсутністю реального власника чи користувача стан лісосмуг поступово погіршується. Має місце їх захаращування, зростає відсоток хворих дерев. Дерева час від часу вирубуються. Особливо це стало актуальним після підвищення вартості газу для опалення.
Вирубки та винищення лісосмуг, безконтрольність та нераціональне їх використання – все це вже найближчим часом може обернутися екологічною загрозою. До того ж, лісосмуги нерідко стають місцем самовільного скидання сміття, потерпають від випалювання стерні на прилеглих полях тощо.
На нараді йшлося про необхідність з метою забезпечення екологічної безпеки на території Криничанського району вжиття дієвих заходів щодо недопущення вирубки лісових насаджень та полезахисних лісосмуг, зокрема, проведення рейдів по виявленню порушників лісового законодавства, налагодження взаємодії рейдових бригад з працівниками правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування та при виявленні порушень притягувати винних осіб до відповідальності в установленому порядку.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор