Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Головою райдержадміністрації Гапічем Олегом Васильовичем проведено робочу нараду щодо реалізації райдержадміністрацією завдань в галузі реформування медицини, ініційованого Президентом України П. Порошенко, та відповідно до плану соціально-економічного розвитку району, зокрема з питання будівництва на території Адамівської сільської ради лікарської амбулаторії.
До участі у нараді були залучені перший заступник голови райдержадміністрації Карнацький О.П., Адамівський сільський голова Литвиненко О.В., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Фролова О.О., заступник начальника Криничанського району електричних мереж Серга В.Г., виконуюча обов’язки начальника відділу у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Коломоєць О.Т., начальник центру обслуговування платників Криничанського відділення ПАТ «Дніпроенергозбут» Нестеренко Т.Л. та керівник центру, адміністратор центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Яковлєв С.М..
В ході обговорення питання головою райдержадміністрації Гапічем О.В. було наголошено на необхідності прискорення темпів виготовлення відповідних документів по проектуванню об’єкту «Будівництво амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом в селі Адамівка Криничанського району» та злагодженої координації роботи з реалізації цього питання вищезазначеними службами. За результатами наради перед усіма керівниками служб поставлено чіткі терміни щодо якісного та своєчасного виконання відповідних завдань.
Вирішення питання будівництва Адамівської сільської лікарської амбулаторії перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації Гапіча О.В..