www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання (територіального центру) в смт Аули
Версія для друку Написати листа

Осінь – золота і прекрасна, багата і багряна, красива, глибока і гарна, тиха і щедра. Скільки епітетів, образів осені в світовій поезії, мистецтві, культурі. Це улюблена пора багатьох живописців, композиторів, акторів і творчих людей.
Щемливе почуття «осінь» живе в душі кожної людини, і щороку разом із природою кожен переживає його, переживає свій листопад. Чому? Мабуть, тому, що осінь – це підсумок, це невблаганний вечір, це схили людського життя.
01 жовтня 2018 року, в міжнародний день людей похилого віку, перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький разом із заступником начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ніною Миколаївною Гармаш завітали до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання (територіального центру) в смт Аули, звернулися до них з теплими, щирими словами, передали вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, вручили подарунки та побажали здоров’я, довголіття, енергії і бадьорості.
Мешканці даного відділення подякували гостям за увагу до них та висловили задоволення умовами перебування, турботливим ставленням персоналу під керівництвом завідуючої відділенням Жанни Адольфівни Сухої.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор