www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем працівників сільського господарства від першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олега Миколайовича Кужмана
Версія для друку Написати листа


Шановні працівники сільського господарства Криничанщини!

За покликанням долі, за одвічним кодом селянського роду, від роси і до зорі, у будні і свята, в несамовиту спеку і лютий мороз, ви працюєте заради життя.
Натрудженими руками плекаєте рідну землю. Висіваєте животворне зерно. Вболіваєте за те, щоб проросло воно крізь сніги, зійшло густою нивою, налилося сонцем, набралося від природи живильної енергії і засяяло золотим колоссям. Передаєте йому палке сподівання душі на мир і добробут.
Всіх об’єднує хліб. Від народження і до останньої миті. Він - святий і всюдисущий. Він у наших молитвах і наших піснях. Хліб – глибока сутність нашого народу. Хліб - символ України.
Це – ваша невтомна праця, прадавній селянський досвід, вічний неспокій і господарський хист. Низький уклін і сердечна вдячність орачам, сіячам, жниварям, механізаторам, тваринникам, фермерам, організаторам аграрного виробництва.
Наша рідна Дніпропетровщина пишається цьогорічним урожаєм: всього вирощено і зібрано більше 3,5 млн. тонн зерна. То ж дякуючи вам маємо хліб і до хліба.
На Дніпропетровщині ефективно впроваджуються інвестиційні проекти, закладаються фруктові сади, збільшується виробництво м’яса, молока та овочів. Саме завдяки реформі децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Олексійовичем Порошенком, яку активно впроваджує Дніпропетровщина, на очах змінюється обличчя наших сіл.
У нинішньому році в області зведено і реконструйовано десятки шкіл, стадіонів та дитячих садків, відремонтовано сотні кілометрів доріг, зводиться житло. І все це у сільській місцевості. Відродимо село – зміцніє Україна.
Миру вам і натхнення, шановні наші сільські трудівники, рясних дощів і пухкого снігу на новий врожай!
Нехай обходять ваші ниви град і буревії, віхоли та посухи! Нехай щастя й достаток оселяться в кожному домі, а віра, надія та безмежна людська вдячність наповнять ваші серця!
З повагою
О.М. КУЖМАН,
перший заступник голови Дніпропетровської
обласної державної адміністрації,
депутат обласної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор