www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ОЛЕГ КУЖМАН: «Талановита молодь - наше майбутнє»
Версія для друку Написати листа

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман зустрівся з обдарованими і талановитими дітьми. На зустріч прибули кращі у навчанні, творчості, спорті. Наприклад, Олександра Гасанова – учениця Марганецької спеціалізованої загальноосвітньої школи №9 – переможець конкурсу
Z – ефір; Ілля Аберніхін – учень технічного ліцею ім. А.Лигуна Кам’янської міськради – призер третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН України в секції авіа- та ракетобудування; Іван Мережа з Солоного, переможець обласного зльоту юнатів; Світлана Шиян з Аулівської середньої школи – неодноразова учасниця районних та обласних олімпіад.
Олег Миколайович Кужман привітав юних творців і розумників.
“Саме вам, юним, повним сил і натхнення, творити майбутнє нашої рідної землі і прославляти її далеко за межами України. Ви лише починаєте свій життєвий шлях, вже освячений першими успіхами і перемогами, але маєте пам’ятати, що саме на мріях і перших звершеннях зростають ваші здобутки і ваша слава, бо найвеличніші твори і найважливіші відкриття зазвичай беруть свій початок у дитинстві і шкільних роках”, – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської області. Кожен з дітей отримав бібліотечку української, зарубіжної, історичної літератури та солодощі.

Щирі слова вдячності перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації висловив на адресу батьків, вручив їм подяки за виховання дітей.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор