www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанському районі проведено конкурс творів та дитячих малюнків на тему “Моя майбутня професія”
Версія для друку Написати листа

З листопада 2016 року по березень 2017 року в Криничанському районі проводився конкурс творів та дитячих малюнків на тему: “Моя майбутня професія”.
Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей та їх зацікавленості в отриманні знань про світ професії, залучення уваги юного покоління до необхідності свідомого вибору професії.
І ось в кінці березня підводимо підсумки конкурсу: ким тільки не уявляють себе наше майбутнє України, це і археологи, поліцейські, агрономи, кухарі, вчителі, менеджери, моряки, перукарі, гімнастки, лікарі, листоноші, клоуни, космонавти, а скільки артистів, співаків та співачок - не перелічити!
А які гарні твори написали учні 10 класу Криничанської СЗШ №1: “Професія, що формує світогляд”, “Професія — це майбутнє життя”, “Гідролог — учора, сьогоді, завтра”, “Через терни — до зірок”, “Моя мета: здійснення мрій”, “Час вибирає нас?”, “Перекладач — професія, що стирає кордони”, “Моя майбутня професія”! Молодці!!! Криничанський районний центр зайнятості вдячний всім за співпрацю: відділу освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації, педагогічним колективам шкіл Криничанщини, а особливо дітям, які приймали участь у даному конкурсі. Навіть колишня школярка Світлогірської СЗШ, а зараз студентка Криворізького державного педагогічного університету, яка навчається на факультеті мистецтв, приймала участь у даному конкурсі і порадувала нас справжнім витвором мистецтва - “Балерина”.
Особливо хочеться відзначити найкращих: Світлогірську СЗШ, Криничанську СЗШ №1, Затишнянську СЗШ та Аульську СЗШ!


Ю.А. Коршунова,
провідний фахівець з профорієнтації Криничанського
районного центру зайнятості

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор