www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення голови Криничанської районної державної адміністрації Олега Васильовича Гапіча до земляків-криничанців з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Версія для друку Написати листаШановні земляки-криничанці!

22 червня 1941 року перед українським народом, та й перед усім цивілізованим світом постала жахлива загроза – фашизм, який перетинав Європу, залишаючи після себе спотворені міста, спалені села та незліченні тисячі зруйнованих людських доль.
Війна забрала в Україні 10 мільйонів синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихали нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїн.
Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період.
На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.
Ми не можемо забути те далеке 22 червня 1941 року, ми захистимо Українську державу, здобуту кров’ю наших батьків і дідів, для наступних поколінь, щоб Велика Перемога завжди жила в серці кожного українця, як пам’ять про тих, хто найвищою ціною – ціною життя виборював крок за кроком кожен клаптик рідної землі.
У цей скорботний день віддаймо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом!

З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор