www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

12 серпня 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, криміногенну ситуацію в районі, надання адміністративних послуг населенню, підсумки проведення комплексу збирання врожаю ранніх зернових культур, підготовку до відзначення Дня незалежності України в районі, забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном, соціальний захист пільгових категорій населення та інше.

З кожного розглянутого питання на оперативній нараді дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень, зокрема, звернути пильну увагу на факти вирубування лісосмуг та інформувати районну державну адміністрацію про дані випадки.
Заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, звертаючи першочергову увагу на сільські ради.
Керівнику апарату райдержадміністрації Анатолію Анатолійовичу Топі дано доручення забезпечити належний рівень підготовки щодо проведення в смт Кринички районного заходу до Дня незалежності України.
Виконуючому обов’язки головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» Володимиру Миколайовичу Костенку рекомендовано звернути особливу увагу на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано тримати на контролі питання підготовки до введення в експлуатацію нового приміщення Адамівської сільської лікарської амбулаторії.
Військовому комісару територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадиму Андрійовичу Коровкіну доручено забезпечити належний рівень проведення осіннього призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на постійному контролі надання адміністративних послуг у найкоротші терміни та поліпшення якості їх надання, а також забезпечити виїзди в територіальні громади району з подальшим використанням мобільного офісу «КЕЙС».
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Володимиру Григоровичу Сергі рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути виконані і керівники районних установ повинні докладати максимум спільних зусиль для забезпечення гідного рівня життя та задоволення потреб мешканців району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор