www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Криничанський районний сектор ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує.
Версія для друку Написати листа


Проведено відпрацювання приватного житлового сектору особовим складом Криничанського РС

З метою попередження виникнення пожеж у приватному житловому секторі 06 березня 2017 року особовим складом Криничанського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу з жителями приватного житлового сектору смт. Кринички.

Під час заходу рятувальники спілкувались з жителями вулиці М.Грушевського, Виконкомівська та Мирна щодо необхідності бути особливо обережними, користуючись опалювальними печами всіх видів. Рятувальники нагадали жителям, порядок дій у разі виникнення пожежі, номер виклику пожежно-рятувального підрозділу, порядок евакуації з помешкання. Також наголосили на тому що суворо заборонено спалювати суху траву та сміття поблизу присадибних ділянок та споруд житлового сектору.Проведено відпрацювання приватного житлового сектору сіл Кудашівка та Червоноіванівка

9 березня 2017 року особовим складом 65 державної пожежно-рятувальної частини та Криничанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу з жителями приватного житлового сектору сіл Кудашівка та Червоноіванівка. Рятувальники нагадали жителям сіл про дотримання правил безпеки під час користування опалювальними печами, а саме про заборону користуватися печами, які мають тріщини, залишати печі, які топляться, без догляду чи доручати нагляд малолітнім дітям, залишати попіл та незагашені вуглини у металевому посуді на дерев’яній підлозі, сушити, складати одяг над печами чи поблизу них. В ході заходу рятувальники наголосили, що такі прості правила рятують життя Вам та вашим рідним.


Проведено відпрацювання приватного житлового сектору та багатоквартирних житлових будинків в смт.Кринички.

14 березня 2017 року особовим складом 65 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та Криничанського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу з жителями приватного житлового сектору та багатоквартирних житлових будинків смт. Кринички.
Під час заходу рятувальники спілкувались з жителями вулиці Шкільна, Спортивна, Центральна щодо необхідності бути особливо обережними під час користування газовими печами, електропобутовими приладами.
Також наголосили на тому, що суворо заборонено спалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках та поблизу споруд житлового сектору. Звернули увагу жителів на те, що в суху пору та під час пожежонебезпечного періоду слід бути особливо обережними при поводженні з вогнем.
Рятувальники нагадали, що під час спалювання в повітря виділяється велика кількість окису азоту, пил та важкі метали, а також у разі пожеж в природних екосистемах завдається значний збиток рослинному та тваринному світу.
Також фахівці додали, що слід досить уважно наглядати за дітьми, адже, користуючись «свободою», діти можуть підпали суху траву чи очерет. Їх пустощі з вогнем - дуже небезпечні, тому батькам слід обговорювати з ними питання заборони користування сірниками.
Під час зустрічі жителям було вручено листівки. Для жителів багатоквартирних житлових будинків, яких не було вдома було залишено листівки у поштових скриньках.Ю.В. Мурлян

головний інспектор Криничанського РС ГУ
ДСНС України у Дніпропетровській області
майор служби ЦЗ

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор